Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Na jakich monitorach / słuchawkach pracujecie ?

Awatar Markus49
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    "Myślałem o tych JBL co kolega wyżej pisał, oraz o Fostex'ach ale te pierwsze miały wylot basu z tyłu przez co musiałem je skreślić" w czym to Ci przeszkadzało?
    Korg Pa4x 76, Allen&Heath QU16, RCF 722A, RCF 4PRO8003AS, DB Technologies Flexsys FM 12, Sennheiser E865, Shure Beta58A, Fender, sax Yamaha, itp.

Facebook: https://www.facebook.com/standard.piotrowice

www.standard.neostrada.pl

Awatar Gwiazdoor
    Ja tu tylko sprzątam
    Mały niezaadoptowany akustycznie pokój i monitory na biurku za którym jest zaraz ściana, w dodatku jeden z monitorów jest w rogu pokoju więc raczej nic dobrego by z tego nie wyszło, byłoby więcej problemów niż pożytku z monitorów z wylotem basu z tyłu, większość osób zresztą odradzała mi taki zakup.

Kupiłem dodatkowo pianki pod te monitory bo stoją one na innych kolumnach i w sumie zakup miał to na celu tylko ochronę przed porysowaniem kolumn które są niżej a o dziwo bardzo poprawiło się brzmienie gdy monitory umieściłem na piankach, głównie zniknęło brumienie, które bardzo nasilało się w jednej części pokoju i mnie irytowało, bo było też słyszalne za biurkiem gdzie pracuje.
    Yamaha S770, Yamaha YAS-32

Awatar RafU
    Prawa ręka mafii
    Cytat Gwiazdoor napisał/a: Zobacz posta
    Mały niezaadoptowany akustycznie pokój i monitory na biurku za którym jest zaraz ściana, w dodatku jeden z monitorów jest w rogu pokoju więc raczej nic dobrego by z tego nie wyszło, byłoby więcej problemów niż pożytku z monitorów z wylotem basu z tyłu, większość osób zresztą odradzała mi taki zakup.

Kupiłem dodatkowo pianki pod te monitory bo stoją one na innych kolumnach i w sumie zakup miał to na celu tylko ochronę przed porysowaniem kolumn które są niżej a o dziwo bardzo poprawiło się brzmienie gdy monitory umieściłem na piankach, głównie zniknęło brumienie, które bardzo nasilało się w jednej części pokoju i mnie irytowało, bo było też słyszalne za biurkiem gdzie pracuje.
    a montowales jakies pianki akustyczne na scianie za monitorami? To tez powinno duzo poprawic, a rogu walnij cwiercwalek

Awatar Gwiazdoor
    Ja tu tylko sprzątam
    Nie chce szpecić pokoju, bo to nie studio. Jak będę w nowym mieszkaniu to zaadoptuje pomieszczenie bo mam takie już wydzielone, wtedy będę mógł kupić porządne monitory i pobawić się z panelami.
    Yamaha S770, Yamaha YAS-32

Awatar Markus49
    Ojciec Chrzestny Mafii
    W JBL właśnie ze względu na różne warunki pracy tzn. odległość od ściany itp. masz specjalne opcje (przełączniki z tyłu) aby te niedogodności zniwelować. Ja za dwa monitorki dałem 1600zł do tego w gratisie dostałem słuchawki AKG (taka promocja świąteczna). Moim zdaniem rewelacja w tej cenie
    Korg Pa4x 76, Allen&Heath QU16, RCF 722A, RCF 4PRO8003AS, DB Technologies Flexsys FM 12, Sennheiser E865, Shure Beta58A, Fender, sax Yamaha, itp.

Facebook: https://www.facebook.com/standard.piotrowice

www.standard.neostrada.pl

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów