Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48

Wątek: Zapis w umowie o ilości godzin Wesela - do godz 3. Macie coś takiego?

Awatar PawelMusic1989
    Lewa ręka mafii
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Cytat Kaczan napisał/a: Zobacz posta
    My graliśmy do 4.00 niezależnie od godziny rozpoczęcia. Od następnego sezonu z tym kończymy. Zauważyłem celową zagrywkę młodych-przychodzili do mnie i podpisywali umowę do 4.00 podając informację, że msza nie jest ustalona i dadzą znać. Sporo winy jest po mojej stronie za niedopatrzenie, jednak nie można na to pozwalać. Wesele zaczynające się na sali o 15, a o 18 gdzie obydwa trwają do 4 rano to spora różnica. Z autopsji dłużej jak do 3 nad ranem grać sam nie będę-po tej godzinie jakoś zaczynają przychodzić wypici wujkowie co kiedys grali i co to nie oni.....Pozostaje też kwestia $$$ nie może być tak, ze młodzi za 10 i 12 godzin płacą tyle samo. Poprawiny to porażka jeżeli chodzi o zespoły ( może ktoś je lubi nie wnikam) Kiedyś na forum juz to sie pojawiło. Spora częsć zespołów wgl. nie gra poprawin-po co się katować jak i tak w rzeczywistości mało ludzi ma ochotę żeby się bawić. Dlatego również od następnego sezonu będę polecał dejotów Trochę długo wyszło ale cóż
    Pozdro!
    No to idąc tym tokiem jak grasz na 50 osób powinni płacić mniej a jak na 200 to więcej? Tak ehh co do poprawin jakoś nie zauważyłem żeby goście się nie bawili. Bardziej zauważyłem po opiniach młodych którzy byli na jakim weselu że zespoły nie chcą grać robią długie przerwy i w ogóle zero zaangażowania w to co się dzieje...A potem lament na innych forach że młodzi nie chcą brac zespołów tylko dj. I wcale się nie dziwię. Oczywiście są wyjątki... Ja tam nie biorę wesel bez poprawin...Bo mi się nie chce rozkładać wszystkiego na jeden dzień

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Ketron SD9 Ajamsonic, Tyros 5, Bayor-Audio DA46 Activ, Draus Hf12

Awatar Kaczan
    Ja tu tylko sprzątam
    To wezmę Cię na moje wesele zaczynamy od 9 rano i konczymy o 4 ,a co do zaangażowania zespołów to jeżeli ktoś gra piątek i sobotę wesele i niedziela poprawiny a od poniedziałku do piątku na etacie to nie ma co się dziwić. Eksploatacja jest o wiele mniejsza gdy tylko stoi się przed konsolą.

Awatar Markus49
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Tak, tak widziałem raz zaangażowanie DJ Szkoda pisać. Taką łatkę można przypiąć pewnie niejednemu zespołowi jak i DJ. Kaczan ma rację co do godzin grania. W moich stronach normą jest ślub o 16:00 więc nie ma spiny gdy młodzi nagle wyskoczą, że mają ślub o 15:00 bo proboszcz ma wyjazd albo 5 innych ślubów
    Co do poprawin mam nieco odmienne zdanie. Zwijanie sprzętu około 2,5godz. po weselu to tragedia. Wolę zrobić pstryk o 4:00 i przyjechać na 5 godzin poprawin. Lepsze pieniądze oraz wbrew pozorom mniejsze wyczerpanie przy zwijaniu sprzętu. My tak mamy i tyle. Najdłuższe wesele od dawna do 12godz. Ale atmosfera była taka, że pomyślałem, że mogło być trochę dłużej
    Korg Pa4x 76, Allen&Heath QU16, RCF 722A, RCF 4PRO8003AS, DB Technologies Flexsys FM 12, Sennheiser E865, Shure Beta58A, Fender, sax Yamaha, itp.

Facebook: https://www.facebook.com/standard.piotrowice

www.standard.neostrada.pl

Awatar czarek2502.81
    Prawa ręka mafii
    12 godzin od godziny ślubu. Śluby najczęściej ok 16. więc dajemy radę... Poprawiny od 14 do 20 ... Młodzi na to przystają Nie ma problemu z przedłużeniem...

Awatar PawelMusic1989
    Lewa ręka mafii
    Cytat Kaczan napisał/a: Zobacz posta
    To wezmę Cię na moje wesele zaczynamy od 9 rano i konczymy o 4 ,a co do zaangażowania zespołów to jeżeli ktoś gra piątek i sobotę wesele i niedziela poprawiny a od poniedziałku do piątku na etacie to nie ma co się dziwić. Eksploatacja jest o wiele mniejsza gdy tylko stoi się przed konsolą.
    No to trzeba wybrać co się w życiu robi. Ja postawiłem na wesela i tylko na tym się skupiam. Mam legalną firmę i mam moc na cały weekend. A tak apropo nikt nie zaczyna wesel od 9 bez przesady...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Ketron SD9 Ajamsonic, Tyros 5, Bayor-Audio DA46 Activ, Draus Hf12

Awatar Peke
    Prawa ręka mafii
    My nigdy nie mamy wpisanego czasu gry. W sumie i tak zawsze graliśmy do 5 maksymalnie, bo z reguły to PM już wyganiała resztki gości

problem natomiast mam taki, że pracując na etacie mam często soboty pracujące i nie mogę prowadzić reklamy na fb, bo wiem że niektóre osoby potrafią sprawdzać na fb czy przypadkiem nie robi się czegoś innego a wymiguje się od roboty w sobotę. A szkoda mi rezygnować z etatu bo jak na lubelskie warunki zarobki są bardzo dobre. I mam spory problem niestety

Awatar czesiek
    Człowiek ośmiornicy
    kazdy orze jak moze i nie ma sie co nad tym rozdrabniac. ja tylko 4 lata w tym wytrzymalem i uwazam to za stracony czas i juz

Awatar Criss
    Człowiek od czarnej roboty
    Co region to inaczej, tak apropo samych godzin rozpoczęcia: u nas (Górny Śląsk, okolice Rybnika, Wodzisławia, Żor) średnio ślub w Kościele jest na 11:00 / 12:00, jak przyjeżdżają kamerzyści z innych rejonów to zdziwieni, że o 8:00 rano musieli być u Młodej

Wszystko chyba kwestia przyzwyczajenia: ja wolę zacząć już grać o tej 13:00 czy 14:00, a skończyć o 2:00 niż mieć późne wesela i siedzieć do 4:00 każdego wesela.

Aa, poprawiny u nas średnio zaczynają się w przedziale 13:00 - 15:00 (podanie obiadu).

Awatar Maraas
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    1
    U nas 12 godzin od wejścia gości na salę (najczęściej 13-14 do 1.00 2.00). Poprawiny 5 godzin od obiadu, czyli w 95% od 13.00 do 18.00. Już dobrych kilka lat mamy taki zapis na umowie i się sprawdza. Wesele możemy przedłużyć za dopłatą, poprawiny nie.

Awatar gayos1
    Człowiek od czarnej roboty
    Zlotów
    1
    Dziękuję wszystkim za wypowiedzi - dodałem do umowy zapis o 12 godzinnym weselu. Widzę póki co że młodzi nie robią z tym problemu ; ). Tego roku miałem 70% wesel gdzie ślub był na 14.00. Od teraz będę grać w takich sytuacjach do 3.00 lub dodatkowo zarabiać . Oczywiście tłumaczę Młodym że 12 godz. Wesele to optymalny czas trwania i jest ok

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów