Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48

Wątek: Zapis w umowie o ilości godzin Wesela - do godz 3. Macie coś takiego?

Awatar gayos1
    Człowiek od czarnej roboty
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Zlotów
    1

Zapis w umowie o ilości godzin Wesela - do godz 3. Macie coś takiego?

Witam - zastanawiam się nad wpisaniem w umowę, punktu gdzie w przypadku Ślubu Pary Młodej na 14.00 w Kościele będę grał do godz. 3.00. Czy ktoś z Was szanowna brać muzyczna ma może taki zapis? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?Jeśli macie taki zapis to się podzielcie .
    Pozdrawiam Paweł

Awatar marjo
    Amator
    Ja od samego początku mojej działalności mam określone godziny (+ ewentualnie dopłata za każdą następną).
    Tutaj jest mój wzór umowy:
    http://djmarjo.pl/Umowa-DJ-Kielce.pdf

Jeżeli godzina rozpoczęcia nie jest jeszcze znana wpisuję np. "czas trwania 10 godzin- godzina rozpoczęcia zostanie podana w późniejszym terminie"

Awatar gayos1
    Zlotów
    1
    Cytat marjo napisał/a: Zobacz posta
    Ja od samego początku mojej działalności mam określone godziny (+ ewentualnie dopłata za każdą następną).
    Tutaj jest mój wzór umowy:
    http://djmarjo.pl/Umowa-DJ-Kielce.pdf

Jeżeli godzina rozpoczęcia nie jest jeszcze znana wpisuję np. "czas trwania 10 godzin- godzina rozpoczęcia zostanie podana w późniejszym terminie"
    Ludzie akceptują, że grasz na weselu tylko 10 godz? Ja się zastanawiam czy zaakceptują 12?
    Jestem również ciekaw jak u innych

Awatar Criss
    Myśmy w tym roku bardzo to uściślili. Mamy tak, że jeżeli ślub w Kościele jest do godziny 13:00 włącznie to gramy w danej cenie do 2:00, jeśli po 13:00 - gramy do 3:00, drugi dzień niezależnie od rozpoczęcia do godziny 22:00.
    Jest możliwość przedłużenia za dopłatą do max 4:00 w 1. dzień i do 24:00 w drugi dzień.

BHP w pracy przede wszystkim

Awatar gayos1
    Zlotów
    1
    A jak robicie mordeczki na zachodzie Polski?
    Ja poprawiny gram max 6h. Ale wesele do tej pory zawsze do. 4.00 bez względu na godz. rozpoczęcia. I to chcę zmienić!

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Awatar picassomgi
    Prawa ręka mafii
    Do 4.00 ale nie dłużej niż 12h od momentu gotowości technicznej zespołu określonego przez klienta (zwykle jest to moment wejścia gości na salę)

Awatar Markus49
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Cytat picassomgi napisał/a: Zobacz posta
    Do 4.00 ale nie dłużej niż 12h od momentu gotowości technicznej zespołu określonego przez klienta (zwykle jest to moment wejścia gości na salę)
    Podobnie u mnie. W rodzinie miałem wesele zespół rewelacyjny. Grali 8 godzin. Weszliśmy na salę o 18:00 i wesele chcieli kończyć o 2:00. Dopłaciliśmy 6 stówek i zagrali do 3:00

Jak widać to nawet 8 godzin jest akceptowany jeśli zespół tak ustali
    Korg Pa4x 76, Allen&Heath QU16, RCF 722A, RCF 4PRO8003AS, DB Technologies Flexsys FM 12, Sennheiser E865, Shure Beta58A, Fender, sax Yamaha, itp.

Facebook: https://www.facebook.com/standard.piotrowice

www.standard.neostrada.pl

Awatar Markus49
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Poprawiny 5 godzin, jednak nie dłużej niż do 20:00. Jeśli nie nocujemy a dojeżdżamy na salę to nasz przyjazd jest opóźniony o godzinę w stosunku do gości. Nie ma sensu grać lub siedzieć jak się ludzie schodzą. Zawsze to wypala
    Korg Pa4x 76, Allen&Heath QU16, RCF 722A, RCF 4PRO8003AS, DB Technologies Flexsys FM 12, Sennheiser E865, Shure Beta58A, Fender, sax Yamaha, itp.

Facebook: https://www.facebook.com/standard.piotrowice

www.standard.neostrada.pl

Awatar PawelMusic1989
    Lewa ręka mafii
    Nic nie mam na temat ilości godzin tylko to że gram do 4.00 pierwszego dnia, oczywiście z możliwością przedłużenia. Poprawiny ile chcą......

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Ketron SD9 Ajamsonic, Tyros 5, Bayor-Audio DA46 Activ, Draus Hf12

Awatar Kaczan
    Ja tu tylko sprzątam
    My graliśmy do 4.00 niezależnie od godziny rozpoczęcia. Od następnego sezonu z tym kończymy. Zauważyłem celową zagrywkę młodych-przychodzili do mnie i podpisywali umowę do 4.00 podając informację, że msza nie jest ustalona i dadzą znać. Sporo winy jest po mojej stronie za niedopatrzenie, jednak nie można na to pozwalać. Wesele zaczynające się na sali o 15, a o 18 gdzie obydwa trwają do 4 rano to spora różnica. Z autopsji dłużej jak do 3 nad ranem grać sam nie będę-po tej godzinie jakoś zaczynają przychodzić wypici wujkowie co kiedys grali i co to nie oni.....Pozostaje też kwestia $$$ nie może być tak, ze młodzi za 10 i 12 godzin płacą tyle samo. Poprawiny to porażka jeżeli chodzi o zespoły ( może ktoś je lubi nie wnikam) Kiedyś na forum juz to sie pojawiło. Spora częsć zespołów wgl. nie gra poprawin-po co się katować jak i tak w rzeczywistości mało ludzi ma ochotę żeby się bawić. Dlatego również od następnego sezonu będę polecał dejotów Trochę długo wyszło ale cóż
    Pozdro!

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów