Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Marzenie skauta

Awatar czesiek
    Człowiek ośmiornicy
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Marzenie skauta

dzis mam wolne i takie cos prostego sobie wykompinowalem do slow Leszka Lamenta
    https://vocaroo.com/i/s1gdgy5L42Tp

Awatar czesiek
    Człowiek ośmiornicy
    286 wyswietlem i zadnej opinii . ciekawe po co ludzie tu zagladaja i czytaja ?

Awatar Szwed
    Nowicjusz
    Cóż, prosty utwór ładnie zaśpiewany.
    Zwrotka ciekawie się zaczyna, ale jej rozwiązanie(koniec-puenta) nie jest przemyślane -wręcz raczej bezmyślne. To brzmi jak rym częstochowski w wierszu i jest zbyt przewidywalne.
    Refren jest już lepszy i brzmi naturalnie.
    Komponowanie to trud i znój, a jeżeli ktoś chce skomponować utwór w 10 minut (pomyliłem się dużo ?) to wychodzi, jak nie przymierzając, kompozycja nr 2889 niejakiego pana R.

Awatar Recoil
    Ja tu tylko sprzątam
    Cytat Szwed napisał/a: Zobacz posta
    Komponowanie to trud i znój, a jeżeli ktoś chce skomponować utwór w 10 minut (pomyliłem się dużo ?) to wychodzi, jak nie przymierzając, kompozycja nr 2889 niejakiego pana R.
    10 minut kolega chyba sobie kpi, same miksowanie krótkiego utworu zajmuje kilka dni nie wspominając o masteringu, robiąc wszystko samemu bez pomocy osób trzecich.
    Oczywiście mam na myśli legalne oprogramowanie i wtyczki VST/VSti które posiadam, wszystko może brzmieć epicko i wspaniale korzystając z kradzionych bibliotek dla samplera Kontakt 5 które kosztują tysiące dolarów, na które stać tylko największych twórców, bo one nie są dla zwykłych ludzi. Mając całą orkiestrę pod jednym klawiszem testując Symphobie I,II,III i Albion I,II,III,IV wydawało się po prostu śmieszne, w jak prosty sposób można osiągnąć filmowe brzmienie, tak więc wypraszam sobie panie S.

Awatar Szwed
    Nowicjusz
    Cytat Recoil napisał/a: Zobacz posta
    tak więc wypraszam sobie panie S.
    Mów mi - Szwed
    Ale co wypraszasz sobie ? Myślisz , że ten pan R to Ty ?

Awatar czesiek
    Człowiek ośmiornicy
    sluchajcie , nie ma sensu drzec szat. rzeczywiscie skomponowane w pol godziny , potem dobranie stylu w "band in a box" potem dobranie instrumentow w "bandstand" i zaspiewanie , wszystko w kilka godzin . to takie cos co robie sobie na boku w wolnym czasie

Awatar Sylwek FX
    Początkujący
    Pan R. to taki pan z innego forum który myśli że ktoś słucha jego maratonu nagrywania. Zwyczajnie idzie na ilość a nie na jakość, przy czym myśli że to jest ok. Oczywiście posiada grupę wiernej adoracji która go w tym dopinguje.Utwory Pana Cześka są inne, jak dla mnie za słabe, brak jakiegoś w miarę równego schematu, kawałki te dla mnie skreśla.Pozdrawiam komponujących.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów