Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: midi24 reklama i roszczarowanie

Awatar golden boys
    Amator
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

midi24 reklama i roszczarowanie

koledzy dostałem e-maila od midi 24 że mają coś przygotowanego dla klijentów midi24 i trzeba zadzwonic do nich nie zwlekac.No i zadzwoniłem pytam panią co mają dla mnie ciekawego do za oferowania gdysz jestem ich klijentem chyba już nawet kilnaście lat i sprawdzam bardzo czesto ich strone i widze że od jakiegoś czasu dla klijentów yamaha nie ma nic. może około 2 miesięcy nic nie było detykowanego na yamaha i pytam panią co mają dla klijeta yamahy gdysz taki instrument posiadam, pani w midi 24 zaczeła krecić że sezon urlopowy, ja jej nato że teraz mamy pażdziernik to ona na moje pytanie kiedy coś bedzie dla klijentów yamahy dedykowane midi albo styli odp że niewie.Zastanawiam sie to po co ta reklama nie rozumiem ich polityki ipodejscia do klijenta

Awatar the_boss81
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Hmmm... może to nie wniesie zbyt wiele do tematu - ale ja jako użytkownik Korg'a jestem z tego serwisu zadowolony

Co prawda jak dla mnie procentowo za dużo dp - ale cóż, najwidoczniej jest na to taki popyt

Awatar qs300
    Amator
    Przecież na początku maila pisało, że oferta dotyczy nowych klientów, którzy jeszcze nie zasilali swojego konta.

Wysłane z mojego moto e5 plus przy użyciu Tapatalka

Awatar golden boys
    Amator
    qs300 nie pisało tylko koniecznie zadzwoń jak jesteś ich klijentem dobra ściema z ich strony tylko czemu ściemiaja krecą a nie powiedzą konkretnie na yamahe, nie robimy bo nie ma komu, a nie że sezon urlopowy...w pazdzierniku hehehhee,, ty piszesz o reklamnie dla którzy chca się zarejstrowac pierwszy raz czytaj uwaznie". i dzielą klijenta te z korga to lepsi, a te z yamaha to be.. przykre to jak jestem kilkanaście lat ich klijentem a na zapytanie czy mam isc do konkurecji usłyszałem no jak pan chce i gdzie tu dbanie o klijenta

Awatar the_boss81
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Konkurencja definitywnie bardziej dba o Yamahowców - i też Korgowcy (a co dopiero Ketronowcy czy Rolandowcy) muszą z tym żyć No i konkurencja ma wyraźnie drożej... bo nie ma promocji typu np. doładuj stówkę, a na koncie wskoczy Ci tysiak... Pozdro

Awatar golden boys
    Amator
    temat można zamknąć sprawa jednak była urlopowa wyjasnione

Awatar qs300
    Amator
    Zamieszczam screen z treścią maila, którego serwis midi24.pl rozesłał w związku z promocją.Screenshot_20181004-213610.jpeg

Wysłane z mojego moto e5 plus przy użyciu Tapatalka

Awatar czesiek
    Człowiek ośmiornicy
    no tak , tonacy chwyta sie brzytwy

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów