Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: W co zainwestować

Awatar JARECZKO
    Prawa ręka mafii
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Cytat RafU napisał/a: Zobacz posta
    Bo 8003 to najciezszy bas od rcfa w okielznaniu, najlepiej co mu wychodzi, to dudnienie
    Co do starego 8003 zgadzam się z kolegą, bas bardziej dudnił niż grał, ciężki do okiełznania, nie polecam go ( miałem kilka lat )
    Jeśli natomiast kupisz nowy SUB 8003 AS II to wtedy będziesz zadowolony, on naprawde gra, żadnego dudnienia, przepaść względem starego 8003

Awatar Peke
    Prawa ręka mafii
    Ale nowy 8003 jest poza zasięgiem wiec nie biorę go pod uwagę

Awatar Mustafa
    Człowiek ośmiornicy
    Zlotów
    6
    Cytat RafU napisał/a: Zobacz posta
    Przeciez 8003 to BR a nie BP
    Nie pamiętam dokładnie ale któryś z tych RCFów był w BP i dla mnie to buczyło a nie grało

Awatar the_boss81
    Sycylijka / Sycylijczyk
    8002. 8003 V1 jest było BR, ale mimo to był nazwijmy to "mało udany" - w przeciwieństwie do choćby poprzednika 8001.

Peke, "poza zasięgiem"? A nie pisałeś na 1szej str. o 8 tys??

Awatar Peke
    Prawa ręka mafii
    To kupię tylko suba?

Awatar the_boss81
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Jak kupisz za 8 tys. 2+1 to na pewno szału nie będzie... a kto wie, może będzie nawet "z deszczu pod rynnę" - ale nie podpuszczam...

Awatar Tomek TAURUS
    Lewa ręka mafii
    Najlepsze że chcecie osiągnąć efekty bez znajomosci urządzeń które pomogą i źe można sobie rozwiązać problemy kilkoma ruchami w eq, wymienione basy akurat do najszczęśliwszych nie należą ale można sobie poradzić tylko trzeba chcieć. A po za tym Paweł masz do wyboru kilkanaście propozycji rożnych produktów choćby za 2 tygodnie w Jabłonnej, ale po co jak łatwiej napisać i drążyć co jest gorsze od gorszego. Na dzisiejsze czasy jest ważny i dźwięk i światło zwłaszcza w zespołach które walczą o rynek bo przesunęła się tendencja w kierunku DJ. Przy szacunku do Tomka że wybrał takie rozwiązanie że gra na samych górach czy też grał to trochę inna baja, różnica miedzy sławą ( wiele wybacza ) a zwykłym bytem 😂 Nie odbierz tego źle ale chcesz grać więcej lepiej za wiekszą kasę a jednocześnie chcesz wytrzec tyłek szkłem i nie przekroczyć budrzetu który starczy na 2 dobre górki, lub 4 szt głowic i co dalej, za rok następna wymiana ?

Awatar Peke
    Prawa ręka mafii
    Nie wiem czy tam się pojawię bo mogę mieć problem z urlopem

nie rozumiem kwestii „za rok wymiana”. Napisałem jasno że albo głowy albo kolumny i jak na coś się zdecyduje to raczej nie będzie do wymiany na przyszły rok bo budżet nie jest jakiś biedny tylko normalny jak na moje wymagania

Awatar czesiek
    Człowiek ośmiornicy
    a ja sie nie dziwie zainteresowaniem tego tematu . To przecierz wasz chleb powszedni.A gzie tu jest mmuzyka sama wsobie , czy tylko brzmienie i na jakim klawiszu zagac midi ?I jKIE KOLUMNY SIE SPRAWDZA ?
    TO PRZECIEZ JEST KWESTIA GUSDTU .A jak sie gra to kwestia kazdego z was !

Awatar the_boss81
    Sycylijka / Sycylijczyk
    A co ma piernik do wiatraka??? W I A D O M O przecież, że treść jest ważniejsza od formy. Lepiej obejrzeć fajny film w rozdzielczości 800x600 na czarno-białym ekranie niż badziewny w 4k dolby surround 3D i co tam jeszcze - ale czy nie jeszcze lepiej obejrzeć fajny film w 4k dolby surround 3D i co tam jeszcze... ???

Jak ktoś kupi nowego Porschaka to jest gość, pomimo że Daewoo Matiz tak samo nas zawiezie z punktu A do punktu B. Ale jak już ktoś nie chce katować ludzi męczącym, wrzeszczącym zestawem nagłośnieniowym, to jest snob i puszczacz?
    Rozumiem, że osoby grające na "Ibizach"€ itp. to same live bandy, a właściciel takich np. kultowych JBL JRX za żadne skarby nie skalałby się midkiem, albo co gorsza mp3. 😉

Kwestia gustu to może być w obrębie danej półki cenowej.. dobra, nie ma się co napinać -€“ pozdrawiam uprzejmie i serdecznie 😊 😊

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów