Poka wyniki od 1 do 10 z 10

Wtek: Reklama zespou na portalach tematycznych - gdzie si reklamujecie?

Awatar Gwiazdoor
    Ja tu tylko sprztam
    Aktywno na forumO uytkownikuReputacja
    Doczy
    04-04-2011

Question Reklama zespou na portalach tematycznych - gdzie si reklamujecie?

Witam!
    Chc troch funduszy przeznaczy na reklam zespou. Najprniej dziaam na portalu "wesele z klas" i mam sporo zlece patrzc na wkad (koszt reklamy) jaki si tam ponosi, bo podstawowa reklama bez podbijania to tylko okoo 400z jak dobrze pamitam. Na portalu "planujemy wesele" nie inwestowaem wikszej kasy ale i tak odzew z tego portalu mam bardzo kiepski wrcz marny, nie mwi ju o podpisanych zleceniach.

Jak wszyscy wiedz, w tym roku reklama na "wesele z klas" podroaa trzy krotnie i ju nie jest tak opacalna, cho i tak uwaam e warto przynajmniej w moim przypadku.

Z jakich wy portali korzystacie, jakie macie w tej kwestii dowiadczenia?
    Yamaha S770, Yamaha YAS-32

Awatar piotrek
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Doczy
    18-01-2010
    Ja jedyny warty uwagi odzew miaem z planujemy wesele. Cala reszta bya nieproporcjonalnie droga do korzyci w mojej opinii.

Pamitaj tylko, e samo zapacenie za reklam na portalu to tylko 1 krok. Twoja "wizytwka/podstrona/oferta" na portalu gdzie masz reklame musi by tak zrobiona, aby klient bo jej otwarciu rzeczywicie chcia si z Tob skontaktowa - musi si pozytywnie wyrnia spord caej reszty.

W innym wypadku to bd tylko przepalone pienidze.

Awatar arche
    Czowiek od czarnej roboty
    Doczy
    15-01-2010
    a ja si trzymam jednej zasady, porzdnie zagrane wesele to masa kolejnych wesel. Pki co to si sprawdza. Polecam.

Awatar RafU
    Prawa rka mafii
    Doczy
    18-09-2014
    Ja oparlem swoja reklame tylko i wylacznie o facebooka, sponsorowany fanpage, sponsorowane posty, wszystko kosztuje mnie miesiecznie ok 350z, a odzew mam naprawde bardzo duzy, wiadomo, ze nie wszystko dochodzi do skutku, bo stwiardzilem, ze wole mniej za wiecej, ale przynajmniej trafiam konkretnych klientow, a nie osoby, ktore szukaja nie gdzie lepiej, tylko gdzie taniej

Awatar Criss
    Czowiek od czarnej roboty
    Doczy
    18-09-2013
    My mamy tylko stron internetow, ktr staram si przynajmniej raz na miesic uaktualnia, choby o pierdoy, ale eby jednak byo wida "ruch", a nie, e zrobiona raz i pozostawiona sama sobie, do tego Facebook i profil na Planujemy Wesele. Najwicej zlece jak arche napisa - z zagranych wesel. Kiedy miaem sytuacj, e zagraem wesele w 2015 roku i z tego jednego wesela wpado nam z 6 kolejnych na przestrzeni 3 lat.

Awatar nasilek2
    Nowicjusz
    Doczy
    10-02-2010
    RafU: zlecasz to zewntrznej firmie, czy sam ogarniasz reklamy na FB?

Awatar RafU
    Prawa rka mafii
    Doczy
    18-09-2014
    Zewnatrzne firmy, ktore prowadza fanpage biora od 1500-3000 miesiecznie za prowadzenie strony.
    Samo sponsorowanie postow to nie wszystko, tutaj wazna tez jest tresc, post nie moze byc dlugi, im bardziej glupi, tym wiecej ma wyswietlen, procz tego w ustawieniach zazwyczaj trzeba konkretnie okreslic do jakiej grupy spolecznej chcesz trafic. Najwiecej wyswietlen maja filmy, ktore fajnie napedzaja sie same bez zadnego sponsorowania.
    Reklama samego profilu kosztuje mnie ok 250zl/mc daje mi to ok 60 nowych polubien tygodniowo, a czasem nawet wiecej. W branzy djskiej mam chyba jeden z najpopularniejszych profili fejsbukowych w branzy, masa zapytan o porady sprzetowe, i sporo zapytan o imprezy, wiec jak dla mnie to idealna forma reklamy. Nie jestem nastawiony w 100% na wesela, gram sporo eventow firmowych i innego rodzaju imprez, moj sezon nie konczy sie w pazdzierniku, gram caly rok

Awatar Mustafa
    Czowiek omiornicy
    Doczy
    05-02-2010
    Zlotw
    6
    Czyli wynika z tego e sukces zaley od robienia sztucznego zamieszania wok wasnej dziaalnoci i zbierania patnych polubie. Zjawisko to obserwuj od dosy dawna na FB i to nawet wrd tzw "gwiazd estrady". Niektre kapele weselne maj ich po kilka tys (ciekawe ile ich to kosztowao?) a poziom......hm, przemilcz. Ciekawe ile by ich mieli bez tych kombinacji ? No c, takie mamy czasy

Awatar RafU
    Prawa rka mafii
    Doczy
    18-09-2014
    Cytat Mustafa napisa/a: Zobacz posta
    Czyli wynika z tego e sukces zaley od robienia sztucznego zamieszania wok wasnej dziaalnoci i zbierania patnych polubie. Zjawisko to obserwuj od dosy dawna na FB i to nawet wrd tzw "gwiazd estrady". Niektre kapele weselne maj ich po kilka tys (ciekawe ile ich to kosztowao?) a poziom......hm, przemilcz. Ciekawe ile by ich mieli bez tych kombinacji ? No c, takie mamy czasy
    sponsorowany post czy profil to nie kupno lajkow, tylko sprawienie, by twoj post czy profil pojawial sie u danej grupy odbiorcow, tutaj nikt nie zmusza nikogo do polubienia profilu, wiec nie jest to w zaden sposob kupno gotowych polubien, ale istnieja tez takie sposoby, na allegro mozna kupic sobie np 10tys polubien profilu, ale zazwyczaj sa to puste martwe konta z ciapalandji, wiec zyskujesz tylko martwa cyfre na liczniku polubien, i tyle.
    Fejsbuk jest niestety maszyna do zarabiania pieniedzy, nie sponsorujesz postow, masz ograniczony zasieg, twoj post malo kto zobaczy, natomiast post sponsorowany wyswietla sie wszystkim.

Awatar picassomgi
    Prawa rka mafii
    Doczy
    19-01-2010
    Cytat Mustafa napisa/a: Zobacz posta
    C za odkrycie Tak jest przecie od zawsze. Najwiksze marki to robi. Wedug firm zajmujcych si reklam w sieci 70% opinii o jakimkolwiek produkcie to fake. Smutne ale prawdziwe ...

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •