Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Gra lub grał ktoś z was na nadstawkach 10" ?

Awatar Criss
    Człowiek od czarnej roboty
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    dcg, dasz linka do tego zestawu?

Awatar dcg
    Capo di tutti ...
    https://www.thomann.de/pl/the_box_pro_dsp_110.htm

Bardzo mi się spodobały, bo nie wiem jak je traktować, jako paczki, czy zabawki.
    Jakie fajne do domu, do kanciapy, gdziekolwiek.
    Kobieta bierze obie i idzie na górę...
    Ostatnio edytowane przez dcg ; 24-01-2019 o 19:43

Awatar the_boss81
    Poślubiona / Poślubiony mafii
    Z czego to jest robione, że to może być takie tanie...? Bo przecież coś tam Chińczyk musiał na tym przyrobić, a Thomann tym bardziej... Niech służy i cieszy Grzesiu

Ale ich poniosło z tym SPL
    THE END

Awatar dcg
    Capo di tutti ...
    Nie wiem, jak oni to robią, ale produkty thomanna sa specyficzne.
    Np. Mikserki analogowe kompakty robił dla nich Bery i on szumiał, a thomannowe nie.
    W paczkach tej serii, podobno DSP jest zerżnięte z EV.
    W tej kasce fajne paczki do domciu, żeby pograć dynamiczniej na klawiszu itp.
    Kiedy się patrzę na nie i ich słucham to cieszę się i śmieję, takie mną szargają odczucia i pewnie w ślepym teście wielu by nie odgadło, co to za paczka, szczególnie przy różnych nastawach procka.

Awatar DJQBAS
    Początkujący
    A ja zapytam czy są w miarę głośne, tak np. w porównaniu do zlx-ów. Wentylator chodzi cały czas czy tylko startuje przy wyższej temp.
    A tworzywo z którego są wykonane jak oceniasz?

Awatar dcg
    Capo di tutti ...
    Wentylator pracuje zaraz po włączeniu, ale na szczęście cicho.
    W wersji 12" jest już radiator, który, jak wspominał Mustafa nie grzeje się nawet w 15" odmianie tej serii.
    10" jak 10-ka, ale w porównaniu z RCF Art. 310A pierwszej serii nie odczuwam różnicy klasy w brzmieniu, a w The Box DSP procek ma funkcje, które przydadzą się zwłaszcza posiadaczom mikserów analogowych:
    filtr górnoprzepustowy 80/100/120/150
    odcięcie basu 80/100/120/150
    normal/monitor
    EQ; low, mid high
    tryby: live, music, speech, DJ
    control LED normal/limiter

Poza tym wersje 10" i 12" posiadają uśpienie po 60 min. bezczynności i automatyczne załączenie, kiedy pojawi się sygnał IN
    Brzmieniowo nie jest to mistrzostwo świata, ale jest przyzwoicie, niekiedy lepiej niż w sporo droższych pakach.
    Pro DSP 115 ma już midbas 3"vc i driver 1,75" vc, co jak wspominał mi Mustafa pozwala pograć nią pełnopasmowo i odzywa się niezłym basem o raz najlepszą z serii selektywnością wokali.

Awatar zoltar
    Ja tu tylko sprzątam
    Jak nadsatwki to tylko 12" stki reszta to takie brzmienie ,,jakby koń na blache szczał" i taka prawda bez wywodów krótko i na temat,ja mam 18 sound 12" + drivery b&c cewka 3" wylot 2" i to gra ...

Awatar Andi
    Prawa ręka mafii
    Jeszcze jeden z tych madrzejszych, ktory wszystko wie najlepiej od tych co buduja paczk,i pokanczyli dobre szkoly w tym zakresie, a niekiedy buduja paczki, ktore tylko jedna przekracza wartosc calego kolegi zestawu.
    Pozdrowienia:
    Andi
    Istnieje tylko jeden jezyk na swiecie, ktory kazdy zrozumie. Jest nim muzyka.

Awatar zoltar
    Ja tu tylko sprzątam
    Wartość to jedno a to jak gra druga sprawa ,robia te nowe kolumny teraz i jak to gra? ludzie wracaja do starego używanego sprzetu,co z tego że lekkie jak niebrzmi końcówki słabe,moce zawyżone, coś za coś a jak już gra to kosztuje krocie.Wez starego Ev a nowe ,czy Dynacorda jak grał stary sprzet a jak gra nowy i z wiekszościa tak jest.Jak ktos niesłyszał jak powinien brzmieć sprzet to mu pasuje ale do konkretnego brzmienia jest daleko.

Awatar the_boss81
    Poślubiona / Poślubiony mafii
    Te stare używane sprzęty, które teraz można kupić za praktycznie grosze, jako nowe wcale nie były tanie… a podaż na badziewia za 139 Ojro niestety nie maleje - bo są przecież super, skoro pisze na nich coś ala 5000W - 150dB SPL - i to w całym paśmie 20Hz do 20kHz

Ale tematem jest wielkość stosowanych przetworników.
    THE END

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów