Witam serdecznie.
Jestem tu ponieważ mam problem z Korgirm pa700.
Moze zacznę od początku.
Otóż zaczely sie moje problemy gdy w czasie (utility) FACTORY RESTORE przy 8% zabrakło mi prądy w domu i od tamtej pory nie mam możliwości uruchomienia instrumentu.
Ładuje się tylko do napisu korg pa700 i dolna skala ładowania systemu nawet nie rusza i od razu przełącza się na czarny ekran i tyle.
Po wgrywaniu (Pa700 Operating System v.1.1.0 do wersji 1.3.0) nic się nie dzieje.
Przy os 1.1.0 istnieje możliwość po wciśnięciu klawisza MEDIA i resztę w tym szeregu do lewej strony w wejścia w tryb ustawień typu usb , sd i itp. ale tylko przy OS 1.1.0. Przy wyższych już OS czyli 1.2.0 i 1.3.0 już nie ma tej możliwości. Wciskając przycisk MENU i ON wchodzę w tzw SERWIS MODE gdzie pojawiają się ikonki USB MEDIA VERSION. Tutaj istnieje możliwość sprawdzenia jaki OS jest wgrany do klawisza.
Prośbę ma kieruję do osób które potrafią lub posiadają plik FORMAT & RESET który można wgrać przy instalacji OS to jest ikonka pod Update OS
Panowie którzy mają do czynienia z Korgiem wiedzą o co mi chodzi.

Od razu chce przeprosić ADM, za być może wstawienie tematu który już jest na forum ale nie podołałem w znalezieniu go. Jeżeli tak jest proszę o nakierowanie mnie do tego tematu i można ten tem zamknąć.
A tych którzy nie kumają o co mi chodzi raczej niech nie próbują podejmować się sprawdzenia tego na klawiszu dopóki nie mają pliku FORMAT&RESET. Dodam tylko że mam jeszcze pa 600 na którym sprawdziłem troszkę ryzykując ale jednocześnie posiadając właśnie plik FR reakcje tego klawisza i okazało się ze jego reakcja była identyczna co Pa700.
Jeszcze raz proszę o pomoc i z góry dziękuję. Pozdrawiam Tadeusz