Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: ChamSys MagicDMX Basic interfejs

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Awatar jaran78
    Początkujący
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

ChamSys MagicDMX Basic interfejs

Witam, czy ktoś pracował na tym interfejsie DMX Chamsys MagicDMX interfejs(https://www.studiopro.pl/magicdmxbasic,3,29615,27576). Do tej pory chałturki pykałem na ADJ MyDMX2.0. Kupiłem nowe głowy i przy okazji chcę zmienić sterownik. Chłopak który będzie mi robił sceny proponuje przejść na Chamsysa MagicDMX interfejs. Ja myślałem żeby zmienić na ADJ tylko ver. 3.0. Co robić? Ten chamsys czy adjMyDMX3.0?

Awatar piotrekmuzyk
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    1
    Zmień program na Freestyler - program darmowy, konwerter USB-DMX można kupić już od 100 zł z wysyłką np KWMatik z separacją którego sam używam.

MyDMX 2.0 posiada duuuże braki, 3.0 ma już więcej funkcji np można już odpalić osobne show na głowy i osobne na pary - ale też ma ogromne braki no i kosztuje ponad 600 zł, a dostajesz i tak 3,0 w wersji okrojonej - więcej funkcji trzeba dokupić.

DMX Chamsys nie znam ale kosztuje też 700-800 zł a wątpię żeby miał więcej bajerów niż freestyler

Awatar craaft
    Początkujący
    MagicQ darmowy. Interfejs firmowy ok 150 pln. Możliwości Chamsysa to tak jakbyś porównywał Mercedesa do Fiata (bez urazy )

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów