Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Rcf nx 45-a

Awatar djwhite22
    Amator
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Rcf nx 45-a

Witam, czy ma ktoś z kolegów te kolumny lub gdzieś je słyszał, bo zastanawiam się na zakupem, ale nie do końca jestem przekonany, a na testy jest ciężko dostać, bynajmniej u mnie na dolnym śląsku.

Kolumny dla DJ, muzyka wyłącznie odtwarzana + konferansjerka.

Docelowo z basami, prawdopodobnie RCF AS8004, ale to jeszcze nie potwierdzone.

Czekam na jakieś info.

Awatar djwhite22
    Amator
    iBo jeszcze zastanawiam się nad JBL SRX 815, ale nie mam kompletnie zdania. Dziękuje za odpowiedzi.

Awatar JARECZKO
    Prawa ręka mafii
    NX45 nie słyszałem, ale słyszałem NX32 i grało to bardzo dobrze więc NX45 napewno też gra świetnie

To bardzo dobra i wysoka seria RCF na 100% będziesz moim zdaniem zadowolony tym bardziej jak chcesz do nich bas 8004

Awatar djwhite22
    Amator
    Dzięki za pierwszą odpowiedz, jeszcze zastanawiam się nad JBL SRX 815 - tylko pytanie jak one wychodzą względem tych RCF. Słyszałem dobre opinie o tych paczkach, ale może coś koledzy więcej powiedzą, może ktoś z was ma te paczki.

Awatar djwhite22
    Amator
    Pytanie jak do tego mają się np: Yamaha DZR 15 - najnowsza seria producenta. Czyli, co kupić: RCF NX 45A JBL SRX 815P Yamaha DZR 15 Dodam, że oprócz Yamahy nic nie słyszałem z tego zestawu. Yamaha jest ok, ale wydaje mi się że nie jest wystarczająco głośna, pomimo papierkowego 139dB , jakościowo jest naprawdę OK.

Awatar JARECZKO
    Prawa ręka mafii
    Ja wybrałbym RCF NX 45A

Awatar Markus49
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Ja 10 lat gram na RCF722 z basami 8003 i powiem szczerze, że do tej pory słyszę od obsługi wesel, że brzmi y rewelacyjnie. Oni raczej mają porównanie. Jestem mega zadowolony z zestawu. Jeśli będę kiedyś wymieniał to napewno na RCF może z Seri TT lub coś liniowego.
    Korg Pa4x 76, Allen&Heath QU16, RCF 722A, RCF 4PRO8003AS, DB Technologies Flexsys FM 12, Sennheiser E865, Shure Beta58A, Fender, sax Yamaha, itp.

Facebook: https://www.facebook.com/standard.piotrowice

www.standard.neostrada.pl

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów