Witam... Chtnie docz do kapeli na chauturki. Dowiadczenie w graniu "na weselach" ok 13 lat... Potem duga przerwa zwizana z muzyk, ale na nieco innych zasadach. Ostatnio zagraem gocinnie wesele i stwierdziem, e to fajna opcja, jeli w kapeli jest co najmniej dwch "muzycznie ogarnitych" goci...
Co mog zaoferowa... Zagranie praktycznie kadego utworu "z apy" na dowolnym klawiszu - wystarczy mi jednorazowe wysuchanie(oprcz Queen ) , rwnie piewam - cho nie jestem fanem wasnego wokalu ogarniam rwnie akordeon, ale nie w takim stopniu, jakbym chcia... ale gram Mog rwnie w znacznym stopniu pomc w dofinansowaniu odpowiedniego nagonienia...Preferuje generalnie gr na ywo, ale jeli kapela wspomaga si mp3, midi, oferuj aranacje zrobione przeze mnie, ktrych aden inny zesp nie bdzie nigdy mia...

Pki co, nie mam samograja na wesela, (miaem, ale taki parapet w pewnym momencie sta si dla mnie zbieraczem kurzu)... Cho, jeli zajdzie potrzeba (czyli kapela dla mnie i ja dla niej) , kupi "co trzeba"...

Czego ja oczekuj... Hmmm... Dwch goci, ktrzy wiedz co tzn np. tercja wielka, sekunda maa, "gramy w PiS dur, mis moll itd" ... Ktrzy poprowadz wesele w kontekcie oczepin, biesiady, konkursw (zawsze to byo na mojej gowie) - ja wszystko odegram, bylebym nie musia "pajacowac"... Zwyczajnie mi si nie chce...

Jeli kto szuka klawiszowca z wokalem, to zapraszam na priv... Pozdro

Aha...u mnie w domciu mona zrobi muzyk, nagra wokale, ona poda herbat, a ja co do picia

Wysane z mojego BLA-L29 przy uyciu Tapatalka