Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: PA4X wgranie sampli

Awatar jeet
    Człowiek od czarnej roboty
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

PA4X wgranie sampli

Witam, kupiłem niedawno pa4 i chciałbym wrzucić do niego stopy i nie tylko. Czy jest ktoś kto może wytłumaczyć jak to zrobić i w jaki sposób mogę podmienić np. stopę w jakimkolwiek stylu fabrycznym. Z góry dziękuję...

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
    Pozdro-JEET

Awatar zoltar
    Ja tu tylko sprzątam
    Cytat jeet napisał/a: Zobacz posta
    Witam, kupiłem niedawno pa4 i chciałbym wrzucić do niego stopy i nie tylko. Czy jest ktoś kto może wytłumaczyć jak to zrobić i w jaki sposób mogę podmienić np. stopę w jakimkolwiek stylu fabrycznym. Z góry dziękuję... Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
    Kup ADP Camaro i korg wciagnie nosem Genosa,niejest tak popularny jak yamaha ale to zawodowy aranżer z olbrzymim zakresem edycji której niema żaden flagowiec.Moze troche trudny i dlatego mniejsza popularnosc i cena od yamahy ale jak posiedzisz można wykrecić super brzmienie.Świetny zakup

Awatar jeet
    Dzięki za odp. Wiem, że ten expansion "robi robotę", ale na obecną chwilę chodzi mi o to, żeby poznać możliwości samplingu tego instrumentu. Myślę, że jak w dobrym stopniu to ogarnę, to wykorzystując to co mam w domu do produkcji muzyki, będę w stanie zrobić tak samo dobrze brzmiące style pod pa4...

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
    Pozdro-JEET

Awatar jeet
    Hej, ogarnąłem - póki co- ładowanie sampli perkusyjnych do pa4, oraz podmianę zsamplowanych barw w fabrycznych stylach. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w tym temacie, to zapraszam na priv
    Pozdro-JEET

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów