Poka wyniki od 1 do 8 z 8

Wtek: Nony przecznik do miksera Dynacord Powermate 600

Awatar italiano_pizza
    Pocztkujcy
    Aktywno na forumO uytkownikuReputacja
    Doczy
    15-03-2014

Nony przecznik do miksera Dynacord Powermate 600

Witam, jak w temacie. Chodzi mi o zastosowanie przecznika nonego wpinanego do gniazda jack w mikserze dynacord (powermate 600 mk1) aby po wciniciu go na stae wycza bd wcza efekty na stae (tak eby nie trzeba byo trzyma cay czas wcinitego nog) Czy model GF28 Proel bdzie tak wanie dziaa ? https://allegro.pl/oferta/proel-pedal-gf-28-footswitch-przelacznik-nozny-8410563032 Ewentualnie proba o konkretne inne aukcje z przecznikami nonymi z ktrymi mikser zadziaa tak jak pytaem, dzikuj.

Awatar italiano_pizza
    Pocztkujcy
    Doczy
    15-03-2014
    Dodam jeszcze, e w oryginalnym sterowniku FS-11 jest stereo jack ktry wcza/wycza oba tory efektw na raz. Co mi si zdaje, e to nie bdzie takie proste a moe jednak gdzie idzie kupi jaki zamiennik...

Awatar richardo
    Amator
    Doczy
    09-04-2012
    Nic nog nie trzeba trzyma. Konstrukcja jest bardzo prosta. S tu zastosowane przeczniki impulsowe. W momencie nacinicia nog zwierane s na chwil styki przecznika i podany impuls wcza/wycza efekt. Co takiego mona zrobi samemu. Niszy koszt i przede wszystkim satysfakcja.

Awatar italiano_pizza
    Pocztkujcy
    Doczy
    15-03-2014
    Dzikuje za zainteresowanie. Czyli rozumiem e chodzi o przecznik chwilowy. W necie s gotowce przerne. Ciekawi mnie jednak kwestia stereofonicznego jacka wystpujcego w oryginalnym FS-11. Czyby byo to zasilanie do diody led ktry posiada ? Dalej nie wiem jaki kupi, eby by na 100% dobry a nie chce czego popsu.

Awatar richardo
    Amator
    Doczy
    09-04-2012
    By moe Dynacord FS-11 obsuguje jeszcze inne funkcje procesora efektw, ale jeeli tylko wcz/wycz to jego cena jest kosmiczna. Musiaby si wypowiedzie kto, kto mia kontakt z tym urzdzeniem.

Awatar italiano_pizza
    Pocztkujcy
    Doczy
    15-03-2014
    Dokadnie tylko tyle robi - ON i OFF na obu niezalenych torach DSP dynacorda - do tego na przemian zapala si dioda led i to wszystko. Poeksperymentuje chyba delikatnie z otwartym kablem zalutowanym do JACK'a stereo bo jako nie umiecha mi si kupowa w ciemno zamiennika, ktry nie wiadomo czy w ogle zadziaa (wszystkie s na JACK'u mono) a stereofoniczne s tylko z 2 switchami. By moe wystarczy odpowiednio zmostkowa kanay na wtyku i bdzie dziaa. Posprawdzam i dam zna. Jakby byy jakie sugestie bd wdziczny.

Awatar richardo
    Amator
    Doczy
    09-04-2012
    Tak jak piszesz, zrb prb kablem. Przy okazji dowiesz si czy zadziaa tu przecznik impulsowy o ktrym pisaem, czy te inny.

Awatar zespoljoker
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Doczy
    08-03-2010
    Jest dokadnie tak jak pisze richardo. Sam wykonaem kilka takich footswitchow na potrzeby czy to on/of czy tap tempo do mojego M-ONE i sprawdza sie dopki przeacznik chwilowy nie padnie pod noga. W Dynku pewnie dlatego jest stereo bo id dwa efekty i moe faktycznie powicz na drucie zwrki i dojdziesz do sedna sprawy.

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •