Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Korg Pa4 - Gladiator

Awatar jeet
    Człowiek od czarnej roboty
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Korg Pa4 - Gladiator

Zagrane z "łapy"...
    Najpierw flet, następnie obój, potem... "zlayerowane" stringi i piano...
    https://drive.google.com/file/d/1Aif...w?usp=drivesdk

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
    Pozdro-JEET

Awatar czesiek
    Człowiek ośmiornicy
    tragedia naszych czasow jest , ze zastepuje sie zywe instrumenty samplami z klawiszy.po co uczyc sie grac na instrumentach ?

Awatar zoltar
    Ja tu tylko sprzątam
    Do Czeska---dla mnie tragedią sa zespoly udajace że grają,a co do korga Pa4x świetne brzmienie dla mnie nr 1 jako keyboard ,mialem wszystko wiec mogę ocenić

Awatar M a x i m
    Zlotów
    1
    Cytat zoltar napisał/a: Zobacz posta
    a co do korga Pa4x świetne brzmienie dla mnie nr 1 jako keyboard

A ktoś w tym wątku pytał o Pa4x???

Awatar zoltar
    Ja tu tylko sprzątam

Talking

Cytat M a x i m napisał/a: Zobacz posta
    A ktoś w tym wątku pytał o Pa4x???
    maxim ale faktem jest ze wciaga genosa nosem niemówiac o zabawkach typu psr s

Awatar M a x i m
    Zlotów
    1
    Ja tam się na wciąganiu nosem nie znam...

Awatar jeet

:)

a mnie dziwi, że w XXI wieku są nadal osoby, które mentalnie są w XVIII...Takie mamy czasy, że są robione instrumenty w zajebiście zaawansowanej technologii, która na pewno bardzo ułatwia "muzykowanie". Ale techniczne aspekty na pewno nie zastąpią wiedzy, muzykalności itd. Nie rozumiem ludzi typu "Czesiek", którzy negują wszystko, cokolwiek powstanie przy użyciu zaawansowanych narzędzi. Tak to już jest...Skoro mamy dostęp do nowych technologii, to z nich korzystamy...jak ktoś ma parę PLN, i chce w domu sobie grać na klawiszu i brzmieć jak prawdziwa orkiestra, to czemu nie ???Kiedyś jeździli bryczkami...to na pewno była mega przyjemność, bliskość z naturą etc...teraz mamy auta, samoloty, pociągi...i z nich korzystamy, wiedząc jednocześnie, że można podróżować w bardziej przyjemny sposób - tu analogia do muzyki...Co do umiejętności...Czesiek ...ja wezmę gitarę, klawisze, waltornię, trąbkę również (chociaż krycia nie pamiętam), perkusję i zagram...a Ty - oprócz nienastrojonej gitary, na czym jeszcze zagrasz??Skuj już może ten beton, którym się sam zalałeś i trochę szerszej perspektywy życzę...
    Pozdro-JEET

Awatar czesiek
    Człowiek ośmiornicy
    jeet - kolega wyjezdzajac do Polski zostawil zonie komputer z softwere do nagrywania i tysiacami sampli i wystarczy klawiatura sterujaca aby grac co sie chce. jeszcze nigdy nie uzylem tego bo mnie to nie bawi. kiedys robilem sobie podklady do swoich nagran ale przeszlo mi to i teraz jak mam czas bo nie pracuje gram w zywym skladzie gdzi cala muzyka musi byc zgrana z reki (dwie gitary , piano i skrzypce) a od nowego roku dojdzie klarnet.gramy i spiewamy wlasne kompozycje (11) i troche coverow przewaznie ok jednej godziny. to zajelo nam trzy lata aby zrobic taki program . wiadomo , ze z podkladami byloby szybciej ale nie ma tej przyjemnosci. w XI wieku moze to przezytek ale zywe instrumenty w skladzie zawsze sa w cenie , szczegolnie w kangurlandii.

Awatar jeet
    To, że Ty nie korzystasz (nie umiesz zapewne) z pewnych narzędzi, nie znaczy, że są złe, albo inni z nich mają nie korzystać, bo Ty masz takie, a nie inne poglądy... Rób swoje i swoimi chorymi teoriami nie podcinaj ludziom skrzydeł... Nie mówię o sobie, bo ja generalnie mam to gdzieś, co Ty myślisz o produkcji muzyki, chauturach itd...

wiesz jakie mam podejście do Twoich "życiowych" teorii... Ale są inni, którzy myślą zupełnie inaczej niż Ty... Uszanuj to...

PS... Tak "by the way"... Dla mnje jesteś takim typowim pisiorem..."ten kto nie z nami , to przeciwko nam..."

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
    Pozdro-JEET

Awatar czesiek
    Człowiek ośmiornicy
    jeet tu juz mnie bardzo obraziles porownujac do pisiorow i mam nadzieje , ze sdmini zareaguja na to.
    nie chce mi sie z toba wiecej dyskutowac .

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów