Poka wyniki od 1 do 8 z 8

Wtek: Nagonienie - Dla wikszej kapeli / dla bardziej wymagajcych

Awatar djwhite22
    Amator
    Aktywno na forumO uytkownikuReputacja
    Doczy
    01-01-2016

Nagonienie - Dla wikszej kapeli / dla bardziej wymagajcych

Hej, Mam pytanie do kolegw, Poszukujemy lepszego setu na Imprezy typu wesela, imprezy okolicznociowe itp. - max myl 200 osb widownia. Dochodzi saksofon, klawisz, 3 mikrofony, + dj Mamy 3 typy i wiadomo cena jest nie maa kadego setu, wiec widomo przed zakupem co odsuchamy, ale 1 pozycji nie ma szans. 1 typ: 2x Bayor Audio DA 46 2x Bayor Audio Nsub 2 typNAW VMS 18153 typ RCF TT22A - IIRCF TTS 18-A - IICo kto.... dzikuje

Awatar JARECZKO
    Prawa rka mafii
    Doczy
    05-02-2010
    Bayor i NAW nie syszaem wic nie pomog, jednak mam RCF TT22-A II i polecam w 100% imprezy do tych 200 osb bez problemu ogarniecie. Graj bardzo czysto, maj du skuteczno ale naley zwrci uwag na to i TT22-A II musz gra z jakim doem, poniewa same w sobie to one basem prawie nie graj. Jest preset gdzie podbija dolne pasmo i faktycznie wtedy tego dou TT maj troszk wicej ale i tak mniej ni inne ( nisze ) modele RCF po podbiciu.

U mnie TT22-A graj z 8003-AS II i polecam w 100% . Jeli wybraby tak jak piszesz TTS18-A II to myl e wtedy zarwno jako jak i moc -- OGIE !!!

Awatar dess
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Doczy
    18-01-2010
    Zlotw
    5
    Ja polecam NAW. Ich zaleta to brak jazgotu z driverw wysokotonowych przy naprawd mocnym wysterowaniu, brak efektu "bum-cyk" przy mocnym wysterowaniu. Graj adnym rodkiem.
    Ketron Audya, Akordeon Scandalli, Beyerdynamic Opus 81, Allen&Heath SQ5, NAW VMS 1512, EV ZX1, Proel ST2500

Awatar djwhite22
    Amator
    Doczy
    01-01-2016
    Dzikuje za info. Jedyni minus, e z caego zestawienia nie mog osucha RCF - o ktrym wspomniaem, bo jest tylko na zamwienie po przedpacie 30%. Bayor jak i Naw - podejrzewam e bez problemu. Do firmy Bayor z Jeleniej mam blisko, gorzej z NAW. Kto ma moe z okolic Wrocawia RCF TT22A-II lub NAW VMS 1815 - i mona by byo posucha chociaby chwilk , wtedy mia bym jakie wraenia odsuchowe kadego setu. Wiadomo nie bdzie to test 1/1, ale zawsze co.

Awatar JARECZKO
    Prawa rka mafii
    Doczy
    05-02-2010
    Kolego ja jestem z okolic Wolsztyna, ok 1.5 godz. drogi od Wrocawia.
    Ale bliej Ciebie kolega Raff ma te TT 22-A II i jest z Polkowic

Awatar RafU
    Prawa rka mafii
    Doczy
    18-09-2014
    30 gram w Legnicy na sali na 500 osob, jak cos wpadaj posluchac

Awatar djwhite22
    Amator
    Doczy
    01-01-2016