Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Strange Sounds - Infamous Compositions (Album)

Awatar Recoil
    Człowiek od czarnej roboty
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Cool Strange Sounds - Infamous Compositions (Album)

Chciałbym przestawić mój mini album, nad którym pracowałem od paru miesięcy, już nic lepszego nie wymyślę.

https://strangesoundssilesia.bandcam...s-compositions

https://soundcloud.com/user-57198759...s-compositions

Awatar czesiek
    Człowiek ośmiornicy
    nawet ciekawe i bardzo dobrze brzmi. mam kolege ktory niedawno wrocil na stale do kraju i robi podobna muzyke. musicie sie kiedys spotkac ale stracile z nim kontakt jak wyjechal z kangurlangii. mam nadzieje , ze sie odezwie jak skonczy dom robic .

Awatar czesiek
    Człowiek ośmiornicy
    odezwij sie na pw do mnie

Awatar Recoil
    @czesiek jak bym mógł to bym wyjechał do Australii bo tu ledwo wiążę koniec z końcem , a z produkcji muzycznej bez znajomości nie wyżyjesz, jak dotychczas pochłania to moje prywatne zasoby i się nie zwraca w żaden sposób . Pozdrawiam

Awatar bodek
    Początkujący
    Oj, pochłania pochłania. Kasa leci jak złoto. Choćby na sam DAW i VST... O czasie nie wspomnę. Wieczne zmęczenie i niewyspane. Ciągłe myśli jak urozmaicić kawałek, co dodać, jak to brzmi... Tysiące odsłuchań i szukanie chyba dziury w całym....
    Znam to doskonale.
    Album Świetny, muzyka którą robisz ma bardzo ciekawy klimat. Inny od mojej, ale bardzo przyjemnie się słucha... Bardzo fajnie dobrane instrumenty i efekty tła... Kompozycje bardzo ciekawe. Moim zdaniem album nadaje się do wykorzystania w filmie typu OBLIVION w niektórych scenach.... jak też w wielu innych postapokaliptycznych - sci-fi filmach... GRATULACJE !!!
    Podziwiam za wkład włożony w stworzenie albumu. Jak idzie na bandcamp? Jakieś sukcesy?
    Kurde, nie jest dziś łatwo, oj nie jest......

Awatar Recoil
    @bodek z Bandcampa nie mam żadnych pieniędzy, bo nie jest popularny w Polsce, ale jako darmowe archiwum muzyki służy bardzo dobrze, co do tych tysięcznych odsłuchów to by się zgadzało, tak można w nieskończoność i zawsze jakaś pierdołka do poprawy się znajdzie, trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć stop. Zabawa z audio nie ma górnego limitu cenowego, można tylko tanio kupić, wydałem już ponad 20k na oprogramowanie do produkcji i postprodukcji, a co posiadam znam na wylot i z audio mogę zrobić praktycznie wszystko, szkoda tylko że ląduje to w szufladzie

Awatar czesiek
    Człowiek ośmiornicy
    to tak ma wiekszosc artystow , jak sie przestawisz ma DP to bedzie kasa.

Awatar bodek
    Początkujący
    Kurde, nie wiem czy byłbym w stanie się przestawić.
    Może gdybym mógł spłacić dom.... Hmmm

Eee, chyba nie...

Awatar Recoil
    @czesiek zmiana gustu na Disco Polo była by zaprzeczeniem wszystkiego co robiłem dotychczas, moja psychika by tego prawdopodobnie nie wytrzymała, dlatego wolę biedować, ale robić to co uważam za słuszne, nie zważając na opłacalność tego przedsięwzięcia.

Awatar bodek
    Początkujący
    Jeżeli robiłbym to tylko dla kasy to pewnie od dawna komponowałbym pop albo disco polo.
    Ale robię inną muzykę, taką którą kocham i taką która daje mi radość tworzenia a to jest cenniejsze niż kasa za inną muzykę...
    Także pchamy do przodu swoje hobby i rozwijamy swoją pasje za wszelką cenę 😀

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów