Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Strange Sounds - Infamous Compositions (Album)

Awatar bodek
    Początkujący
    O użytkownikuAktywność na forumReputacja
    @Recoil a próbowałeś serwisu np: CDBABY.COM ?
    50$ i wstawiają wszędzie Twój album...

Awatar Recoil
    Człowiek od czarnej roboty
    @bodek znam ten serwis, nie próbowałem bo to nic nie zmieni, jak coś nie jest popularne to żaden serwis tego nie zmieni, może w Stanach to działa bo tam jest większa populacja ludzi którzy kupują muzykę, od samego początku prowadziłem wszystkie moje profile po Angielsku w tym kierunku była też tworzona muzyka, w Polsce nie opłaca nawet zaczynać bo panuje tu DP i Hip-Hop, także kolegów\koleżanki którzy tworzą podobny kontent muszę szukać za granicą. Pozdrawiam

Awatar bodek
    Początkujący
    OK, polecę Ci serwis ale nie do zarobku. Mnóstwo ludzi z całego świata wymienia tam swoje doświadczenia, wiedzę, porady, muzykę, opinię itd.. Głównie muzyka filmowa wszelakiej maści...
    Prowadzi to gość Alex Moukala - on Tworzy muzykę filmowa [TRILER MUSIC].
    Zobacz, można pogadać z ludźmi ze świata o muzyce... I bardzo wiele się nauczyć, chociaż słuchając Twojej muzyki to moim zdaniem nic jej nie brakuje...

Alex Moukala's Composer Crew
    https://discordapp.com/

Awatar czesiek
    Człowiek ośmiornicy
    osobiscie ja juz nie mam szans na wyplyniecie, emerytom to sie raczej nie udaje. to co napisalem to tylko nieprzyjemne doswiadczenie bo gralem kiedys tu w kangurlandii na zabawach dla polonii przez kilka lat. namowili mnie znajomi i jakos to trwalo ale nigdy nie zaznalem przyjemnosci w takim graniu. teraz od czterech lat gram z zona dla choru w osrodku dla niepelnosprawnych ludzi od 4 lat. mamy tam parapet ale tylko piano uzywamy i wszystko bez pomocy styli czy podkladow i na zywo. to duzo pracy ale i przyjemnosci a jak milionerem za mlodu nie zostalem to napewno juz nie zostane.
    pozdrawiam was

Awatar Recoil
    Człowiek od czarnej roboty
    Dodałem do tego albumu utwór, bo jest taka możliwość, nr.3 jest nowy.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów