Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Branża a KORONAWIRUS - Jak u Was ?

Awatar marjo
    Amator
    O użytkownikuAktywność na forumReputacja
    Hej RafU,To oficjalne info że od 1 czerwca będzie pozwolenie na wesela do 50 osób? Daj jakiegoś linka

Awatar bamber71
    Człowiek ośmiornicy
    Niederschlesien
    Ja miałem farta. Zaplanowałem koniec z graniem na weselach w 2020r. Do tej decyzji dojrzewałem chyba ze 2 lata. Już nam się nie chce, wszyscy pracujemy i dobrze zarabiamy. Wcześniej polikwidowałem wszystkie reklamy w internecie, ale znajomi dzwonili, od roku odmawiałem i nie było łatwo ot tak powiedzieć że to już koniec. Patrzyli na mnie jak na wariata, przecież weselnikom to gruba kasa spada z nieba a nic nie trzeba robić tylko pić, bawić się i coś tam pograć hehe.
    Zagraliśmy ostatniego w zyciu Sylwestra i zaraz po tym zamknąłem działalnośc gospodarczą zeby mnie nie kusiło. Teraz patrzę na to wszystko jak na źyciowego fuksa, współczuję tym co żyją tylko z grania i nie wyobrażam sobie jakbym miał wszystko przekładać na potem. Jeden sezon w plecy. Kuzyn żony już odwołał swoje wesele z czerwca, szwagierka ma w pażdzierniku Zastanawia się czy dojdzie do skutku. Ciężkie czasy dla weselników.

Ja oczywiście dalej pogrywam, bo to nieuleczalne. Chcemy założyć z zespołowym kolegą nowy zespół grający w żywym składzie muzykę jaką lubimy. teraz ćwiczę na gitarze, kupiłem drugi piec gitarowy tak że gratów przybywa. W zeszłym roku wtargałem do domu 200kg pianino akustyczne bo młodszy syn pianista, uczęszcza do szkoły muzycznej, a starszy gra na organach i śpiewa w chórze. Wesel nie mam ale mam wesoło jak cholera. Po całym domu jakieś graty stoją
    Nic w podpisie.

Awatar zespoljoker
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Polska
    U mnie 2020 miał być tym ostatnim ale wesela z kwietnia i czerwca przekładają na 2021 i co Pan zrobisz? A tak to bryndza i lipa - zusammen do kupy

Awatar mesmer
    Początkujący
    U mnie również 2020 to ostatni rok przygody - najchętniej, to oddałbym te pozostałe przyjęcia kolegom, kilka przyjęć zostało przełożonych na 2021, ale my już ich nie zagramy, pozostało nam chyba 5 do zagrania i mam nadzieję, że jednak się nie odbędą
    Zadatki oczywiście oddaliśmy.

Awatar zespoljoker
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Polska
    U mnie kolejna rezygnacja. Tym razem z poczatku sierpnia. Ludzie są w panice, goście mogą niedopisać i z "kopertówek" może być mało to i rezygnują. Z sierpnia zadatku nie oddaję. Uważam że wesele może się odbyć.

Awatar T.o.m.m.y
    Amator
    Łomża
    Patrzę że nie, którzy to specjalnie zwalają całą winę na tego korona wirusa. Ostatnio była para że chcą zrezygnować a co się potem dowiedziałem że wesele się odbędzie tylko sobie kogo innego znaleźli tańszego.
    Dj Tommek - DJ /Wodzirej na wesele, imprezę firmową - www.djtommek.pl

Awatar kozpaw
    Człowiek od czarnej roboty
    Lipsko
    Do mnie wczoraj zadzwonił pan młody i potwierdził wesele na 27 czerwca. Co ciekawe lokal poinformował go że na weselu możne być 40 osób a planowane było na 160 czy 180.

Awatar zespoljoker
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Polska
    Cytat kozpaw napisał/a: Zobacz posta
    Do mnie wczoraj zadzwonił pan młody i potwierdził wesele na 27 czerwca. Co ciekawe lokal poinformował go że na weselu możne być 40 osób a planowane było na 160 czy 180.
    To będzie przez 4 dni i za każdym razem inni goście

Awatar modeno
    Ja tu tylko sprzątam
    podlaskie
    2x RCF Art 312 MK3 1x RCF 8003 mixer ALLen &Heath ZEd 18 procesor Tc helicon voicelive touch 2x Shure 58 A klawisz Yamaha PSR s750

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów