Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Słuchawki do keybordu

Awatar arcadio12
    Początkujący
    O użytkownikuAktywność na forumReputacja
    Słuchawki do keybordu

Witam wszystkich Serdecznie !
    Nie mam możliwości, żeby podpiąć klawisz pod sprzęt nagłośnieniowy ponieważ mieszkam w bloku i tu jest pytanie czy przez słuchawki mogę dopracować styl tak żeby później na nagłośnieniu brzmiał ładnie ? Mam tu na myśli takie słuchawki
    https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-przewodowe-sem-531 .

Może macie jakieś inne propozycje ?
    zobaczyłem jeszcze coś takiego
    SŁUCHAWKI NAUSZNE SUPERLUX HD665 ZAMKNIĘTE .

Bardzo dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam.

Awatar zenmar
    Ja tu tylko sprzątam
    O użytkownikuAktywność na forumReputacja
    Wielkopolska
    Widze, źe szukasz sł‚uchawek budĹźetowych (tanich). MoĹźna i tak , ale do pracy z klawiszem aby usłyszeć wszystkie szczegóły stylu, barw , efektĂłw itd. to potrzebne są słuchawki bardziej profesjonalne . Ja od 10 lat uĹźywam beyerdynamic DT-770 Pro 80 ohm i jestem b. zadowolony a wierz mi , Ĺźe obrobiony na tych słuchawkach styl czy mid brzmi takĹźe profesjonalnie na nagłośnieniu bez Ĺźadnych poprawek.Niestety cena waha się do 550 do 650 zł. Mam takĹźe tańsze a według mnie bardzo dobre jak za tą cenę i śmiało mogę polecić . Są to słuchawki ISK HD 9999 . Cena 250-300 zł. PS. lepiej kupić raz a profesjonalny sprzęt !!! Pozdrawiam. Nie wiem dlaczego są błędy, pismo koślawe , przepraszam !!!!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów