Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Celine Dion - My Heart Will Go On (from 'Titanic')

Awatar Rafi25
    Lewa ręka mafii
    O użytkownikuAktywność na forumReputacja
    Celine Dion - My Heart Will Go On (from 'Titanic')

Awatar Roman
    Nowicjusz
    Indiana, USA
    Pięknie !!

Awatar mamro
    Człowiek od czarnej roboty
    Mam wrażenie, jakby gitara była minimalnie za nisko, szczególnie wiodący dźwięk E.
    Później podciągi niwelują różnice ale ciągle słyszę minimalny niestrój.
    Słucham tego pod wpływem ale zawsze wydawało mi się, że alko wspomaga mój słuch.
    A może po prostu się mylę ???? Jeśli tak, to proszę o wybaczenie

Awatar Rafi25
    Lewa ręka mafii
    Mam wrażenie, jakby gitara była minimalnie za nisko, szczególnie wiodący dźwięk E.Później podciągi niwelują różnice ale ciągle słyszę minimalny niestrój.Słucham tego pod wpływem ale zawsze wydawało mi się, że alko wspomaga mój słuch.A może po prostu się mylę ???? Jeśli tak, to proszę o wybaczenie
    Wszystko możliwe, to tylko gitara i ma tendencje do szybkiego rozstrajanie, pomimo iż stroiłem przed partią nagrywania, niestety to nie klawisz ze stałym strojem, patrząc po komentarzach na youtube nikt jeszcze nie zwrócił na to uwagi, nie wiem, gitara też już swoje przeżyła, chyba szlif progów by się przydał.

Awatar mamro
    Człowiek od czarnej roboty
    Raffi, jesteś bardzo dobrym gitarzystą ale ciągle tkwisz w legendzie, przesądzoną przez naszych krytyków, że B.B.King to "król bluesa".
    Mimo moich wskazań, dalej brniesz w dokumentowanie swoich dokowań na wszelkich dostępnych stronach i bardzo cię to zadowala....
    A więc wiedz .. 80% społeczeństwa - to idioci, dla których jedyna wiadomość o aktualnych zawirowaniach światowych to ...... wiadomo ..;.. kto ???

YouTube - komentarze na Youtu

Awatar Rafi25
    Lewa ręka mafii
    Raffi, jesteś bardzo dobrym gitarzystą ale ciągle tkwisz w legendzie, przesądzoną przez naszych krytyków, że B.B.King to "król bluesa".Mimo moich wskazań, dalej brniesz w dokumentowanie swoich dokowań na wszelkich dostępnych stronach i bardzo cię to zadowala....A więc wiedz .. 80% społeczeństwa - to idioci, dla których jedyna wiadomość o aktualnych zawirowaniach światowych to ...... wiadomo ..;.. kto ???YouTube - komentarze na Youtu
    poproszę jeszcze raz to samo, tym razem po polskiemu.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów