Poka wyniki od 1 do 5 z 5

Wtek: Jakie nagonienie do kapeli weselnej muzyka na ywo

Awatar jancio35i
    Pocztkujcy
    O uytkownikuAktywno na forumReputacja
    Pe

Jakie nagonienie do kapeli weselnej muzyka na ywo

Chc wymieni cz nagonienia a konkretnie satelity i mam pytanie co by byo najlepsze dla ywej muzyki.Mj budet to ok 4,5ty. Chc postawi na paczki pasywne bo jako nie jestem przekonany do kupowania aktywnych uywek.Chciabym podpyta na forum co by byo lepsze szukam paczek o mocy minimum 500W dobrze brzmicych w ywym skadzie.Moje typy to Dynacord D15-3 lub Bayor Audio DA46 troch poczytaem o tych paczkach i opinie s dobre.Chc zapyta forumowiczw ktra z wyej wymienionych paczek bdzie lepsza moe kto je uywa albo moe powinienem zainteresowa si innymi uywanymi w tej cenie?

Awatar dancefloor
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Pe
    Draus stk 612

Wysane z mojego RNE-L21 przy uyciu Tapatalka

Awatar jancio35i
    Pocztkujcy
    Pe
    Kiedy mylaem o tych satelitach nawet wyszo by taniej ale w zeszym roku byem na maym plenerze gdzie wanie byy te drausy i nie za bardzo mi si podobao.Na moje ucho strasznie krzykliwe i twarde mao przyjemnie si tego suchao.By moe dla tego e byy troch katowane na tym plenerze albo kto nie potrafi tego porzdnie ustawi.Chciabym rwnie aby jako te kolumny wyglday a te drausy w obudowie typowo podogowej kolumny odsuchowej raczej oka nie przycigaj wyglda to raczej kiepsko.Mam wraenie,e Bayory z podobnym driverem i czterema 6' gonikami zagraj lepiej nie wiem moe si myl jeszcze nie syszaem tych bayorw.

Awatar dancefloor
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Pe
    A co co z oferty Naw?
    Maja ciekawe grki z serii vsc

Wysane z mojego RNE-L21 przy uyciu Tapatalka

Awatar jancio35i
    Pocztkujcy
    Pe
    To ju o wiele lepiej wyglda przetworniki rwnie nieze mae gabaryty pewnie fajne paczki tylko nie widz nic na rynku wtrnym a nowe straaasznie drogie ponad 4ty za jedn ja chciaem wyda max 4,5ty za dwie.

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •