Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Wycięcie wokalu z piosenki

Awatar mcArtney
    Prawa ręka mafii
    O użytkownikuAktywność na forumReputacja
    śląskie

Wycięcie wokalu z piosenki

Czy ktoś robi to skutecznie? Chodzi o autorską moja piosenkę, nie mam już dostępu do nagrywającego(lata temu nagrywana) a potrzebuję półplayback do swojego recitalu. Słyszałem o tych wszystkich próbach z youtuba, ale są średnio skuteczne. Oczywiście mam świadomość, że zawsze zostaje jakiś ślad, ale na koncercie przecież to przykryję. Ma ktoś możliwości i podejmie się ? Sprawa dosyć pilna
    Yippee-ki-yay

Awatar Recoil
    Człowiek od czarnej roboty
    Witam, mógłbym zobaczyć co da się zrobić, dał by pan próbkę tej piosenki, najlepiej jak by była w formacie bezstratnym jak Wav, FLAC, jakieś artefakty na 100% będą po całym procesie, ale można je usunąć ręcznie tylko to trochę więcej czasu zajmuje.

Awatar Wiktor.sax
    Początkujący
    Czy ktoś robi to skutecznie? Chodzi o autorską moja piosenkę, nie mam już dostępu do nagrywającego(lata temu nagrywana) a potrzebuję półplayback do swojego recitalu. Słyszałem o tych wszystkich próbach z youtuba, ale są średnio skuteczne. Oczywiście mam świadomość, że zawsze zostaje jakiś ślad, ale na koncercie przecież to przykryję. Ma ktoś możliwości i podejmie się ? Sprawa dosyć pilna
    Moge sprobowac.

Awatar mcArtney
    Prawa ręka mafii
    śląskie
    Cytat Wiktor.sax napisał/a: Zobacz posta
    Moge sprobowac.
    Dziękuję za chęć pomocy, doceniam, ale skutecznie zadziałał kolega Recoil za co mu z tego miejsca jeszcze raz bardzo dziękuję
    Yippee-ki-yay

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów