Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Jak z Sylwestrem w tym roku?

Awatar zespoljoker
    Sycylijka / Sycylijczyk
    O użytkownikuAktywność na forumReputacja
    Polska

Jak z Sylwestrem w tym roku?

Jak w temacie bo, sezon weselny u mnie zakończony a o "sylwka" nikt nawet nie zapytał (

Awatar Criss
    Człowiek od czarnej roboty
    zespoljoker, o Sylwestrze to bym zapomniał jak i o całym karnawale...Jak zawsze miałem już 3/4 karnawału zaklepane terminowo, tak teraz mam jedną imprezę i ta też się pewnie nie odbędzie, bo tak nasz rząd zadecyduje.

Awatar zoltar
    Ja tu tylko sprzątam
    zespoljoker, o Sylwestrze to bym zapomniał jak i o całym karnawale...Jak zawsze miałem już 3/4 karnawału zaklepane terminowo, tak teraz mam jedną imprezę i ta też się pewnie nie odbędzie, bo tak nasz rząd zadecyduje.
    Rząd? jest pandemia to wlasnie zle zrobili ze zezwolili na wesela po pierwszej fali bo teraz mamy to co mamy i dluuugo wesel i imprez niebedzie, niewiadomo czy w przyszlym sezonie będą ...

Awatar zoltar
    Ja tu tylko sprzątam
    Zapomnij o sylwestrze czy karnawale,ludzie umieraja a ten mysli o imprezach...

Awatar zespoljoker
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Polska
    A masz dane ilu umiera na sam covid? Bo ze statystyk wynika,że sama umieralność spadła to co??? nagle nie ma zawałów, udarów, nowotworów itp tylko covid? Zoltar - włącz myslenie a wyłącz TV. A ja nie myslę o imprazach tylko o "trzepaniu kasy". A jakbyś nie zauważył to forum jest o zespołach muzycznych, które między innymi do tego zostały założone.

Awatar picassomgi
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Wroclove

Awatar zespoljoker
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Polska
    Głównie mi chodziło o zachowanie organizatorów , którzy juz zawarli z zespołami umowy. Panikują czy wyczekują. Bo z weselami było różnie, jak wielu się przekonało.

Awatar zespoljoker
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Polska
    Cytat Criss napisał/a: Zobacz posta
    rząd rządem ale jak ludzie nie przyjdą to co Pan zrobisz ??? ................................................... nic Pan nie zrobisz

Awatar mamro
    Człowiek od czarnej roboty
    Gdyby popierd...ny rząd nie siał w mediach i rozmaitych rozporządzeniach paniki, toby pewnie przyszli !!

Awatar Mustafa
    Człowiek ośmiornicy
    Zgierz
    Cytat mamro napisał/a: Zobacz posta
    Gdyby popierd...ny rząd nie siał w mediach i rozmaitych rozporządzeniach paniki, toby pewnie przyszli !!
    Powiedz to wszystkim światowym rządom. Trochę to mało logiczne kolego co napisałeś

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów