Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 21

Wtek: Jak z Sylwestrem w tym roku?

Awatar zespoljoker
    Sycylijka / Sycylijczyk
    O uytkownikuAktywno na forumReputacja
    Pe

Jak z Sylwestrem w tym roku?

Jak w temacie bo, sezon weselny u mnie zakoczony a o "sylwka" nikt nawet nie zapyta (

Awatar Criss
    Czowiek od czarnej roboty
    Pe
    zespoljoker, o Sylwestrze to bym zapomnia jak i o caym karnawale...Jak zawsze miaem ju 3/4 karnawau zaklepane terminowo, tak teraz mam jedn imprez i ta te si pewnie nie odbdzie, bo tak nasz rzd zadecyduje.

Awatar zoltar
    Ja tu tylko sprztam
    Pe
    Cytat Criss napisa/a: Zobacz posta
    zespoljoker, o Sylwestrze to bym zapomnia jak i o caym karnawale...Jak zawsze miaem ju 3/4 karnawau zaklepane terminowo, tak teraz mam jedn imprez i ta te si pewnie nie odbdzie, bo tak nasz rzd zadecyduje.
    Rzd? jest pandemia to wlasnie zle zrobili ze zezwolili na wesela po pierwszej fali bo teraz mamy to co mamy i dluuugo wesel i imprez niebedzie, niewiadomo czy w przyszlym sezonie bd ...

Awatar zoltar
    Ja tu tylko sprztam
    Pe
    Zapomnij o sylwestrze czy karnawale,ludzie umieraja a ten mysli o imprezach...

Awatar zespoljoker
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Pe
    A masz dane ilu umiera na sam covid? Bo ze statystyk wynika,e sama umieralno spada to co??? nagle nie ma zawaw, udarw, nowotworw itp tylko covid? Zoltar - wcz myslenie a wycz TV. A ja nie mysl o imprazach tylko o "trzepaniu kasy". A jakby nie zauway to forum jest o zespoach muzycznych, ktre midzy innymi do tego zostay zaoone.

Awatar picassomgi
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Pe

Awatar zespoljoker
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Pe
    Gwnie mi chodzio o zachowanie organizatorw , ktrzy juz zawarli z zespoami umowy. Panikuj czy wyczekuj. Bo z weselami byo rnie, jak wielu si przekonao.

Awatar zespoljoker
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Pe
    Cytat Criss napisa/a: Zobacz posta
    rzd rzdem ale jak ludzie nie przyjd to co Pan zrobisz ??? ................................................... nic Pan nie zrobisz

Awatar mamro
    Czowiek od czarnej roboty
    Pe
    Gdyby popierd...ny rzd nie sia w mediach i rozmaitych rozporzdzeniach paniki, toby pewnie przyszli !!

Awatar Mustafa
    Czowiek omiornicy
    Pe
    Cytat mamro napisa/a: Zobacz posta
    Gdyby popierd...ny rzd nie sia w mediach i rozmaitych rozporzdzeniach paniki, toby pewnie przyszli !!
    Powiedz to wszystkim wiatowym rzdom. Troch to mao logiczne kolego co napisae

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •