Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Keyboard dla początkującej :)

Awatar Ula
    Początkujący
    O użytkownikuAktywność na forumReputacja
    Keyboard dla początkującej :)

Cześć wszystkim,
    Przeglądałam różne keyboardy ale kompletnie nie wiem co warto wybrać.

Coś o mnie? Chciałabym zacząć przygodę z graniem, jestem bardzo początkująca, zależy mi raczej na pełnowymiarowych klawiszach, a nie zabawce dla dzieci. Czy da się znaleźć coś, z ładnym dźwiękiem (wyglądem też może być , fajnie jakby miało klawiaturę dynamiczną- chyba, że nie warto przepłacać? Co polecacie, tak do 700 zł? Jeśli warto dać więcej bo różnica jest kolosalna to też mogę przemyśleć (max do 900-1000 zł na początek).

Myślałam też o pianinie cyfrowym, chyba dźwięk w porównaniu do dźwięku keyboard jest ładniejszy. Ale to już chyba wydatek od 2 tysięcy złotych, jak na początek trochę dużo.

Pozdrawiam Was serdecznie, zielona w temacie Ula

Awatar skadra
    Początkujący
    Jeśli myślisz o typowiej nauce gry na pianinie, to polecam nawet używane pianino cyfrowe, jeśli natomiast pobawić się z muzyką to za 1000 zł można kupić juz fajny keyboard, ale nie potrafie nic polecić w tej granicy cenowej.Pozdrawiam

Awatar M a x i m
    Człowiek od czarnej roboty
    za 1000 zł można kupić juz fajny keyboard, ale nie potrafie nic polecić w tej granicy cenowej
    Szach i mat!

rach
    Awatar rach
    Guest
    moze wejdz sobie na sklep megascena? oni tam maja fajny wybór, na pewno cos ci wpadnie w oko ja kupowalem tam keybord dla córki nauka zapowiada sie obiecujaco

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów