Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Ciężki dym - jaka wytwornica??

Awatar Maro
    Początkujący
    O użytkownikuAktywność na forumReputacja
    Ciężki dym - jaka wytwornica??

Witam serdecznie wszystkich użytkowników

Od jakiegoś czasu planuję zakup wytwornicy ciężkiego dymu, głównie używana będzie na pierwszy taniec podczas wesela lub ewentualnie podczas pokazów artystycznych, poszukuję maszyny/ wytwornicy, która w swojej cenie będzie wytwarzała jak najmocniejszy i najgęstszy dym, wiem że są 2 rodzaje takich maszyn: na suchy lód oraz na ultradźwięki, chciałem uniknąć kłopotów z uzyskaniem suchego lodu i kupiłem wytwornicę ciężkiego dymu na ultradźwięki, niestety efekt był bardzo słaby i musiałem ją zwrócić, może ktoś poleci mi odpowiednią wytwornicę na suchy lód lub na ultradźwięki (już mi obojętnie), zależy mi na jak najlepszym efekcie i gęstości wytworzonej mgły, chciałbym aby wytworzony dym unosił się maksymalnie do wysokości siedzisk krzeseł. Mój budżet to maksymalnie 4000zł (nie dużo ale też nie mało ) - proszę o pomoc, może mi Państwo z doświadczenia polecą jakąś fajną maszynę, która da najlepszy efekt w tej cenie

Pozdrawiam
    Maro

Awatar RafU
    Prawa ręka mafii
    Polkowice
    Masz mase polskich producentów robiących maszyny, chociażby VIPER, i szczerze żadna maszyna na ultradzwięki nie da 1/5 efektu suchego lodu. Ja używam ADJ entour ice, i o ile jest ładna, to jednak wydajnością też nie ma podlotu do tych robionych. Na pewno odpuść Nimbusa, tam masz zasyp 4.5kg lodu, co wystarcza na jakieś 1.5min dymienia
    http://www.viper.net.pl

Awatar Maro
    Początkujący
    Do RafU

Dziękuję Panu za pomoc, naprawdę dużo czytałem o tych wytwornicach i nie znalazłem żadnego polskiego producenta, jestem zaskoczony że Polacy robią tak fajne i dostępne cenowo wytwornice, chińszczyzna wyparła wszystko, czy są jeszcze jakieś polskie firmy godne uwagi??

Awatar T.o.m.m.y
    Amator
    Łomża
    Ja mam kupioną od gościa, który sam robi w domu. I jestem mega zadowolony po pierwsze chłop zna się na robocie a po drugie w razie awarii to służy pomocą i na wypadek gdyby musiała wytwornica trafić do niego to daje zastępczą. Jak chcesz to Ci mogę podrzucić linka musiałbym poszukać tylko.
    Dj Tommek - DJ /Wodzirej na wesele, imprezę firmową - www.djtommek.pl

Awatar Maro
    Początkujący
    Do T.o.m.m.y

Dzięki za odpowiedź, proszę o linka, skontaktuję się z nim na pewno Pozdrawiam Maro
    Cytat T.o.m.m.y napisał/a: Zobacz posta
    Ja mam kupioną od gościa, który sam robi w domu. I jestem mega zadowolony po pierwsze chłop zna się na robocie a po drugie w razie awarii to służy pomocą i na wypadek gdyby musiała wytwornica trafić do niego to daje zastępczą. Jak chcesz to Ci mogę podrzucić linka musiałbym poszukać tylko.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów