Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Poka wyniki od 101 do 106 z 106

Wtek: Naczciej popeniane bdy z realizacji dwiku

Awatar dess
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Aktywno na forumO uytkownikuReputacja
    Doczy
    18-01-2010
    Zlotw
    5
    Ja mam paczki, ktre na szczcie mao graj do tyu i nie sycha na scenie co leci z frontu. W odsuchu lubi mie to samo co na froncie, bo inaczej nie do, e nie sysz efektu finalnego naszych wypocin, to jeszcze nie mam adnej frajdy z grania muzy, nie zapodam adnego feelingu, itp. Nie lubi si domyla co tam ludziom zapodaj z przodu, szczeglnie, e troch instrumentw ywych na scenie jest i poszczeglnych relacji poziomu pomidzy nimi nie sposb ustawi "na czuja". Poza tym, jak piewam to te chc sysze jak lokuje si mj wokal w caoci miksu, a przecie rne utwory maj rny poziom "gonoci". Inaczej gra si "Koysank dla nieznajomej", a inaczej po chwili "Ona taczy..". Efekt wokalny jest te skadnikiem caoci miksu, wic w odsuchach u mnie jest wczony i stwierdzi musz, e w tym zakresie zasad realizacji nie przestrzegam.
    Ketron Audya, Hohner Concerto III, Beyerdynamic Opus 81, NAW MS8, Electro Voice ZX1, Proel ST2500

Awatar Markus49
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Doczy
    08-03-2010
    Cytat dess napisa/a: Zobacz posta
    Ja mam paczki, ktre na szczcie mao graj do tyu i nie sycha na scenie co leci z frontu. W odsuchu lubi mie to samo co na froncie, bo inaczej nie do, e nie sysz efektu finalnego naszych wypocin, to jeszcze nie mam adnej frajdy z grania muzy, nie zapodam adnego feelingu, itp. Nie lubi si domyla co tam ludziom zapodaj z przodu, szczeglnie, e troch instrumentw ywych na scenie jest i poszczeglnych relacji poziomu pomidzy nimi nie sposb ustawi "na czuja". Poza tym, jak piewam to te chc sysze jak lokuje si mj wokal w caoci miksu, a przecie rne utwory maj rny poziom "gonoci". Inaczej gra si "Koysank dla nieznajomej", a inaczej po chwili "Ona taczy..". Efekt wokalny jest te skadnikiem caoci miksu, wic w odsuchach u mnie jest wczony i stwierdzi musz, e w tym zakresie zasad realizacji nie przestrzegam.
    Robi dokadnie to samo. U mnie 4 muzykw i kady ma swj monitor. W monitorach leci to samo co na przodach. Fajnie byo by mie akustyka na przody a na monitorach doda sobie to czy tamto jednak nie sta mnie na taki luksus wic aby wszystko jako ogarn ta metoda jest najlepsza.
    Korg Pa3xPro, Allen&Heath WZ3 14:4:2, RCF 722A, RCF 4PRO8003AS, DB Technologies Flexsys FM 12, TC M-ONE XL, Samson S-com 4, Sennheiser E865, Shure Beta58A, Fender, sax Yamaha, itp.

Facebook: https://www.facebook.com/standard.piotrowice

www.standard.neostrada.pl

Awatar x-deejay
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Doczy
    16-09-2012
    Zlotw
    2
    Troch odkopi, prosz nie wkleja zotej opaty roku. Poniej link do artykuu ktry moze da odpowiedzi na czsto pojawiajce si pytania w dziedzinie zesp kontra nagonienie

http://www.naw.com.pl/blog/naglosnie...towej-weselnej

Oczywicie to kropla w morzu ale moe co si komu przyda.

Awatar mfietko
    Pocztkujcy
    Doczy
    08-07-2016
    Hmmm zastanawiam si jakie kolumny bd najlepsze do takiego garaowego grania? Mamy may zesp, gramy gwnie rock - polecacie co, eby cian nie rozwalio?

Awatar flesh
    Lewa rka mafii
    Doczy
    19-01-2010
    Zlotw
    2
    Na a filmiki to gdzie?

Awatar aplauz
    Capo di tutti ...
    Doczy