Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Kilka propozycji na plenerki za niewielkie pieniądze

Awatar ASPEKT
    Mod w stanie spoczynku
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Zlotów
    9
    Cytat martin-rodzynek napisał/a:
    Wpis Pana Michalewicza pojawił się 22.01.2010 o godznie 0.11, natomiast zmiany tzn. uzupełnienie treści wprowadzone przez moderatora o nicku Aplauz pojawiły się tego samego dnia ale o godzinie 8.37 a więc dobrze widziałem.
    Sory za OT.
    Pragnę bardzo serdecznie szanownego kolegę przywitać.
    To już drugi post kolegi, a u nas taka moda, że się witamy.
    W związku z powyższym, aby ułatwić serdecznie zapraszam tutaj

-> http://muzyczneforum.pl/viewtopic.php?t=17

Serdecznie kolegę pozdrawiam licząc, że będziemy się
    wymieniać wzajemnie swoją wiedzą na rzecz rozwoju tego forum.

andrzej
    Awatar andrzej
    Guest
    Cytat LOOKsus napisał/a:
    A tak prywatnie, dziwi mnie reakcja pana z Estradowiec.pl

Przecież wklejając ten artykuł autor przyczynił się do reklamy Pańskiego portalu.
    Ja osobiście od razu po publikacji tej treści odwiedziłem Pańską stronę, jestem więc przykładem, że reklama działa...

Widać, nie można nikomu pomagać na siłę...
    A mnie nie dziwi , dziwi mnie ze reklamujesz inne forum

Awatar Scenika
    Nowicjusz
    Do tego treść postu p.Michalewicza również była zmieniana przez moderatora. To bardzo nieładnie. Nie jest to jedyny przypadek wykorzystywania cudzych dzieł bez zgody autorów na tym forum. Szkoda, bo liczyłem na większą wiedzę i profesjonalizm pseudo-autorów publikowanych tu opracowań.
    Widzę że sprawa dotyczy się mojej osoby - jako właściciel serwisu Estradowiec.pl podaję publicznie swoje nazwisko - chcę poznać i Wasze. Ciężko jest dyskutować z kimś, kogo znam tylko z nicku na forum. Panuje powszechne przekonanie że w potężnej sieci Internet panuje anonimowość - guzik prawda...
    Wpis Pana Michalewicza pojawił się 22.01.2010 o godznie 0.11, natomiast zmiany tzn. uzupełnienie treści wprowadzone przez moderatora o nicku Aplauz pojawiły się tego samego dnia ale o godzinie 8.37 a więc dobrze widziałem.
    Nie interesuje mnie to, nie wnikam. Mam p. Aplauza za gościa który próbuje stworzyć profesjonalne forum i chwała mu za to. Ale Aplauzik - ruszyłbyś głową, zadzwoniłbyś, dogadalibyśmy się i miałbyś u mnie bannerek reklamujący Twoje forum za free. A tak - dupa blada.
    Szanuj przyjacielu twórczość innych osób, ich starania i codzienną pracę. Nie stworzysz forum przez tydzień. Ja prowadzę Estradowca od 4 lat, i cały czas są rzeczy nad którymi muszę pracować. Dlatego proszę Cię - i mówię to całkowicie poważnie - nie kopiuj nic z mojej strony ani forum dyskusyjnego.
    Zakończmy tą dyskusję na tym etapie.
    Jak będziesz miał na tyle odwagi - opisz na mojego maila, podpisując się imieniem i nazwiskiem.

Awatar Regency
    Ja tu tylko sprzątam
    To jest artykuł opublikowany w MiT.

Awatar aplauz
    Capo di tutti ...
    Zlotów
    15
    słowo ode mnie

1) rzucacie teksty które w ogóle nic nie wnoszą a taki jest cel tego cforum stworzonego dla wszystkich którzy kochają grac , spiewać , nagłaśniać itd

2) FAKTY !!!

a) żródło artykułu było podane od początku i nie było to kopiowanie tylko cytowanie

b) artykuł nie był podpisany - prawda - do błędu sie przyznałem i po otrzymaniu informacji umieściłem podpis zgodnie z wolą autora- nie popełnia błedu tylko ten co nic nie robi - przeprosiłem na PW - autor potwierdzi

c) poprawiłem post właściciela bo zacytował artykuł który ja cytowałem. Gdybym tego nie zrobił to jak miałem usunąc cytowany tekst ?? to chyba normalne

d) Głupie gadanie na temat tego ze nie pierwszy raz tu sie łamie prawa autorskie itp brzmi bardzo znajomo jak wstep ( orginalny tatiem) do listy przebojów pewnego forum zaczerpniętego w100% z utworu M.Rodowicz

e) zawsze chętnie podejmiemy współprace z każdym wortalem , z każdym czasopismem branżowym, każdym muzykiem itd itd ale ustalamy zasady współpracy bo owo forum nie jest prywatne - tworza je ludzie którzy chca robić coś dla innych i chętnie bedziemy działać.

póki co działamy 11 dni i ustalamy zasady na jakich ma działać współpraca

i prosze mi wierzyć - istnieje kilka profesjonalnych for a to Nasze jest forum zespołów muzycznych - od tych którzy zaczynają do bardzo dobrych zespołów coverowych ale nigdy nie bedzie profi bo o profi tu nie rozmawiamy i do profi nie dążymy . Rozmawiamy o tym czym na co dzień sie zajmujemy

Raz jeszcze przepraszam za zamieszanie ale prosze tez o zrozumienie i nie roztrząsanie tematu

Awatar Scenika
    Nowicjusz
    aplauz, no...
    Uważam temat za zamknięty.
    Miłego dnia.

Awatar aplauz
    Capo di tutti ...
    Zlotów
    15
    dziękuje za zrozumienie i na pewno sie odezwiemy