Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 120

Wątek: Odsłuchy na 10 calach

Awatar Silver Sound
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Witam
    Dzis odpaliłem jeden z aktywnych KSO 110, które maja jechac do DCG i dalej.. Pojedzie tylko jeden aktywny, i jeden pasywny... A drugi... drugi sie ze tak powiem zanihilował transformator, bo przykrecając ostatecznie głosnik, zapomniałem,że obok jest trafko, i za długi wkret, dosiegnał trafka, skutecznie go niszczac. Nie ma juz czasu, zatem do testów pojedzie jeden aktywny, i jeden pasywny....
    Jutro w dzień porobie fotki, i wystawie...
    jk
    25 lat doświadczenia gwarancją profesjonalizmu w serwisowaniu. Naprawie każdy wzmacniacz analogowy, każdy głośnik....

Awatar dcg
    Capo di tutti ...
    Jeśli ktoś ma ochotę posłuchać najnowszego setu Siver Sound-a, o którym była mowa we wcześniejszych postach, proszę o kontakt pod nr tel. 603 757 797
    Udało mi się załatwić salę na kilka godzin i każdy będzie mógł posłuchać, porównać ze swoimi paczkami, jeśli je przywiezie ze sobą.
    Prezentacji dokona sam konstruktor i wykonawca zestawu.
    Czwartek godz. 15:00 (65km od Wa-wy).
    Zapraszam.

andrzej
    Awatar andrzej
    Guest
    Czekamy na relację z testu .

Awatar dcg
    Capo di tutti ...
    Relacja i fotki z testu całego zestawu w dziale "kolumny".
    Zapraszam.

andrzej
    Awatar andrzej
    Guest
    Podbijam bo była dyskusja o testach , porównaniu i prezentacji . Byłop trochę chętnych a teraz gdzieś się pochowali .

Szczegóły w temacie http://www.muzyczneforum.pl/viewtopic.php?t=9679

Awatar aplauz
    Capo di tutti ...
    Zlotów
    15
    Miałem Odsłuchy SS u siebie .

Powiem jestem pod wrażeniem wielu rzeczy. Oceny ?

1) jakość wykonania - bardzo dobra - ( potencjometry takie sobie ale to szczegół który z tego co wiem ma być zmieniony
    2) estetyka , mobilność - bardzo dobra - lekki , poręczny, trafna forma pozwalająca na wygodne umiejscowienie jako monitor potwierdza przemyślaną formę kolumny
    3) Brzmienie - bardzo dobre - Pasmo przenoszenia jak na 10" głośnik znakomite( zazwyczaj używałem 12" ze względu właśnie na pasmo) ale tutaj naprawdę świetnie słychać to co potrzeba. Generalnie zdjąłem lekko dolne pasmo bo grałem na kiepskiej akustycznie scenie a reszta tak jak złożono.
    4) MOC - CELUJĄCY - z tak małej kolumny tak wyraźne brzmienie i taka moc że nawet jakby na przody postawił to spokojnie by zagrało

Podsumowując. Fajna, ciekawa propozycja dla tych którzy szukają rozwiązania i paczki na monitor małych gabarytów a dużej mocy.

Goroąco polecam i oby tak dalej Krzysztofie !
    Już mi się odechciało.

www.zespolmuzyczny.com

Awatar Łukasz-RMD
    Lewa ręka mafii
    brawo!!

Awatar Zynek
    Nowicjusz
    HEY! Dołączam się do "peanów" na cześć Pana Krzyśka i jego KSO 110. Szukałem odsłuchu "dobrego i taniego", bo przecież to "tylko odsłuch" - kolega Geniek zasugerował - weź na próbę od SS. Troszkę mnie przerażała cena, ale zadzwoniłem - kaucja i nie ma problemu. Akurat dobrze się złożyło że kolega grający na odsłuchach DB miał wolną sobotę. Wymyśliłem sobie że wypróbuję obie "w boju" i ostatecznie kupię najlepszą. DB odpadła w "przedbiegach" - nawet nie wziąłem jej na imprezę Mój niezależny ekspert, córka - wokalistka, zdecydowała - po co dźwigać? . Do tej pory moim osłuchem była FBT 250 W, ale została "zdegradowana" wyłącznie do marszówek. Uważałem że FBT fajnie brzmi, ale KSO 110 "wymiotła" także i tą. Nie wiem gdzie jest "pies pogrzebany" że tak dobrze to hula - po prosu nie znam się na tym - 3 punktowa korekcja? Dobre głośniki? Konstrukcja? Pewnie wszystko razem. Sam Pan Krzysiek - dusza człowiek - doradził co i jak - przegadaliśmy sporo "darmowych minut" . Zasugerowałem gałki od korekcji "na śrubokręt" - nie było problemu. Ktoś pisał że zbyt luźno chodzą potencjometry w wersji testowej. W wersji "ostatecznej" już chodzą tak jak trzeba. Jestem MEGA ZADOWOLONY z zakupu!!!!! Naprawdę z przyjemnością słucha się nawet własnego wokalu Jest malutka i jak na takie maleństwo ma niesamowity power. W razie awarii spokojnie da radę na przodach. Jeszcze raz dziękuję P. Krzyśkowi za udany produkt i profesjonalne podejście do klienta. BRAWO - TAK TRZYMAĆ!!!!!! Pozdrawiam serdecznie

Awatar Raf4G
    Prawa ręka mafii
    Widzę, że zwolenników Pana Krzysztofa i firmy SilverSound przybywa. Otóż pochwalę się, że jestem następny i dołączyłem z przyjemnością do tej grupy. Zakupiłem nie dawno szerokopasmową, aktywną kolumnę uniwersalną KSO 110, która może służyć zarówno jako odsłuch jak i nadstawka. Według mnie jest to rewelacja- mała, mobilna, lekka kolumna o niezwykle wszechstronnej charakterystyce. Trzy poziomowy korektor tonów i jak potwierdziła żona, z którą gramy w zespole wydobywa się z niej niesłychanie czysty dźwięk idealnie odzwierciedlający brzmienie zespołu (zarówno wokal jak i dźwięk instrumentów) czyli to co dzieje się na przodach. Co zaskakujące jest dla nas, że w takiej kolumience drzemie taka moc, która nie traci brzmienia wraz ze wzrostem mocy więc jest to kolumna uniwersalna. Może służyć nie tylko jako monitor odsłuchowy ale także dodatkowa kolumna.Dodatkowym atutem co ważne dla nas wokalistów, kolumna ta nie wzbudza mikrofonów przy nawet sporo odkręconej mocy głośnika.Oryginalny odsłuch w przeciwieństwie do testowego, którego pożyczyliśmy by osobiście sprawdzić kolumnę w ogóle nie brumi, choć to brumienie w testowanym odsłuchu było nie wielkie. Dla nas jest bardzo ważne, że przy takiej jakości kolumna jest niewielka, nie przeszkadza, jest gdzie ją ustawić zarówno na scenie jak i w samochodzie. Na zakończenie napiszę tylko, że transakcja przebiegła profesjonalnie i przy dużym zaangażowaniu i uczciwości Pana Krzysztofa. Podobnie jak inni dołączamy do grona super zadowolonych klientów. Brawo Panie Krzysztofie!!!

Awatar Silver Sound
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Cytat Raf4G napisał/a: Zobacz posta
    Widzę, że zwolenników Pana Krzysztofa i firmy SilverSound przybywa. .....!
    Dziekuje za ta "laurkę", tym bardziej, że potrzeba było DUUUZO cierpliwości ze strony kolegi...
    Staram sie dopasowac do Waszych potrzeb, i dopieszczac swoje "wypusty", aby jak najlepiej Wam słuzyły.
    jk
    25 lat doświadczenia gwarancją profesjonalizmu w serwisowaniu. Naprawie każdy wzmacniacz analogowy, każdy głośnik....

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112