Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: nagrywanie w domu

Awatar czesiek
    Poślubiona / Poślubiony mafii
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

nagrywanie w domu

ciekawy jestem jak to u was jest.
    ile czasu zajmuje wam nagrania jakiegos kawalka ?
    1.pomysl , tonacja , do momentu nagrywania, obrobka podkladu.
    2. nagrywanie tylko.
    3. obrobka nagranego materialu.
    nie spodziewam sie duzo odpowiedzi bo malo wystawiajacych jest ale moze to zacheci tych twardziel co cicho siedza i nic nie wystawiaja.

[ Dodano: 2011-11-09, 19:11 ]
    no to ja zaczne.
    1. pomyslow to ja mam duzo (ostatnio szukam w miare ciekawych wierszy) ale czasem najdzie mnie na cover i drazy mnie to dlugo, szukam w necie muzyki do tego, jak nie znajde sam na kompie probuje cos zrobic.
    2. nagrywanie to jak zajmie godzine to za dlugo bo potem za duzo piw zeby to dobrze zrobic.
    3.obrobka to juz przewaznie na gazie i wtedy mi sie podoba a rano zaluje , ze wystawilem.

Awatar Tusia
    Prawa ręka mafii
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    To ja Ci powiem, że... hmm...

Masteru nie robię, owszem, próbowałam, i ciut mnie uczyłeś, ale ja nie mam ani odpowiednich wtyczek i pierdół, ani wyczucia, no nie mam dystansu do wokalu i się nie nauczę. Dopóki są ludzie, którzy chcą mi pomóc w tej dziedzinie, dopóty będę nagrywała. Także jeżeli ktoś z Was miałby ochotę pobawić się w master to zapraszam, chętnie podrzucę wokal i będę bardzo wdzięczna. Nie wiem, może są osoby, które po prostu lubią popróbować z wokalem, zrobić jakiś miksik, także zapraszam, jakby się taki chętny znalazł Miks nie musi być Bóg wie jaki, doceniam każdą pomoc

Dalej... Nie potrafię powiedzieć, jak to jest z pomysłami, po prostu czasem się coś pojawi i nagrywam za 2,3 dni, czasem z pół roku chodzi po głowie, aż np. zapragnę, albo np. znajdę podkład. Często po prostu nie mam podkładu, więc i tu napiszę małą prośbę hahahaha Gdyby ktoś lubił robić podkłady, miał czas i możliwość, i nie przeszkadzałaby mu współpraca ze mną, to... zapraszam Także będę bardzo, bardzo wdzięczna

Jeśli chodzi o nagrywanie, to cholera, też ciężko powiedzieć. Np. na tą chwilę mam taki dołek psychiczny od jakiegoś czasu, że nie chce mi się wcale niczego nagrywać, śpiewać, uczyć. Musi to minąć. Wtedy potrzebuję około pół h, żeby sobie parę razy zaśpiewać. Potem wybieram najlepszą moim zdaniem wersję, zazwyczaj pierwszą, lub drugą jednak. Jakoś to tak się toczy no... Nadal wierzę, że się poprawię w tej materii, będę bardziej na luzie, nie będę się spinać podczas nagrywania... ech