Jak łatwo zapisać film z YouTube na telefonie: Praktyczny poradnik

Czy kiedykolwiek natknąłeś się na interesujące wideo na YouTube, ale nie miałeś czasu oglądać go od razu? I co więcej, chciałeś mieć pewność, że będziesz mógł wrócić do tego filmu później? Dobra wiadomość jest taka, że istnieje prosta metoda, dzięki której możesz zapisać klipy z YouTube na swoim telefonie. W tym praktycznym poradniku dowiesz się, jak to zrobić krok po kroku. Ponadto nauczymy Cię również, jak zapisywać filmy z Facebooka na swoim smartfonie. Niezależnie od mobilnego urządzenia, którego używasz, postaramy się wyjaśnić proces w sposób przystępny i łatwy do zrozumienia. Zapraszamy do lektury!

Jak zapisać film z YouTube na telefonie: kroki do wykonania

Wiesz co, pewnie wielu osobom przyda się informacja, że da się takie rzeczy robić, czyli zapisać film z YT na telefonie. No więc tak, z mojego doświadczenia wynika, iż są trzy główne sposoby, aby osiągnąć ten cel. Jednym z nich jest użycie aplikacji na telefonie do pobierania filmów, drugim korzystanie z przeglądarki na telefonie, a trzecim to… no sam się przekonasz.

1. Pobierz oficjalną aplikację YouTube na swój telefon

Słuchaj, wiem, że to może brzmieć trochę dziwnie, ale tak naprawdę w oficjalnej aplikacji YouTube istnieje funkcja, z której niewiele osób wie, a mianowicie zapisywanie filmów z YT na telefonie. Oto jak to zrobić:

1. W zupełności od siebie polecam zainstalować aplikację YouTube, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś.
2. Następnie znajdź film, który chcesz zapisać.
3. Teraz kliknij na ikonę “Pobierz” (strzałka w dół) znajdującą się pod filmem.
4. Voilà! Film zostanie zapisany w zakładce “Biblioteka” w kategorii “Pliki do pobrania”.

W przypadku, gdy usuwanie funkcji pobierania nie jest dostępne na Twoim urządzeniu, możesz skorzystać z innych możliwości – i o tym też Ci opowiem!

2. Wykorzystaj aplikacje do pobierania filmów z YouTube

Tak, są takie aplikacje, które pozwalają na zapisanie film z YT na telefonie. Jedną z najlepszych jest TubeMate, czasami nazywana TubeMate YouTube Downloader. Działa ona zarówno na Android, jak i iOS. No to jak ja wszyscyścić tą sprawę? Proszę bardzo!

1. Pierwsze, co trzeba zrobić, to ściągnąć aplikację TubeMate na swoje urządzenie.
2. Odpal aplikację, szukaj filmu.
3. Usłyszałam, że przyda się teraz kliknąć na zieloną strzałkę (ikona pobierania) znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu.
4. Gotowe! Film już jest na stałe zapisany w pamięci Twojego telefonu!

3. Korzystanie z przeglądarki na telefonie

Ostatnim, nie mniej ważnym elementem w poradniku, to jak zapisać film z YT na telefonie jest użycie przeglądarki na telefonie. Nie ma potrzeby doładować swojego telefonu kolejnym oprogramowaniem! Słowo Kluczowe: konwersja.

1. O ile dobrze słyszę, to przeglądarkę masz już zainstalowaną, więc teraz wchodzisz na stronę YouTube.
2. Znajdujesz interesujący Cię film.
3. Musisz dopasować link do filmu – modyfikacja polega na dodaniu przed youtube.com literek “ss”, zostanie wysłany sygnał do serwera, który będzie chciał właśnie konwertować dane wideo!
4. Oczywiście rozpoczyna się proces pobierania wybranego video.
5. I voilà! Film do ściągnięcia gotowy, wystarczy tylko je rozpocząć!

Jak zapisać filmy z Facebooka na telefonie?

No i teraz chyba oczekujesz odpowiedzi na pytanie dotyczące tego jak zapisać filmy z fb na telefonie, jeśli tak, to dobrze Cię posłuchałem. Generalnie rzecz biorąc, proces zainwestowania Twojego czasu i zasobów w zapisywaniu materiału filmowego na lokalnym nośniku z Facebooka nie różni się zbytnio od tego na YouTube.

1. Szefie, na początek, uruchom aplikację Facebook na swoim smartfonie.
2. Z łatwością znajdź film, otwórz jego stronę odtwarzania i odtwórz go.
3. Gdy film się już odtwarza, dotknij i przytrzymaj na filmie, aż pojawi się menu z opcją “Zapisz w telefonie”.
4. Właśnie poznałeś sposób, jak to zrobić. Kliknij “Zapisz w telefonie” by konkretnie to wykorzystać!

I to już był praktyczny poradnik na temat jak zapisać film z YT na telefonie oraz jak zapisac filmy z fb na telefonie! Jak widać, nie ma lepszej nauki niż nauka praktyczna, a tu masz jak w mordę strzelił wszystkiego po troszku! Ideą było, aby przybliżyć Ci różne metody, które działają zarówno na Androidzie, jak i iOS. Obyś znalazł coś dla siebie w tym haotycznym, ale wartościowym przeglądzie!

Reasumując magię zapisywania filmów na telefonie!

Artykuł ten przedstawia różnorodne, lecz skuteczne metody zapisywania filmów z YouTube i Facebooka na swoim urządzeniu mobilnym, zarówno z Androidem, jak i iOS. Jeśli chodzi o zapisywanie filmów z YouTube, możesz skorzystać z oficjalnej aplikacji, z opcji pobierania ukrytej w niej, lub pobrać aplikacje do pobierania filmów, takie jak TubeMate. Alternatywnie, konwersja filmu przez przekształcenie linku przy użyciu przeglądarki jest również świetną opcją.

Natomiast, jeśli marzysz o zapisaniu filmów z Facebooka, wszystko, czego potrzebujesz, to aplikacja Facebook na Twoim smartfonie. Odtwarzaj film w aplikacji, przytrzymaj go na kilka sekund, a pojawiająca się opcja “Zapisz w telefonie” pozwoli Ci zrealizować marzenie.

Wesołe zapisywanie filmów na telefonie stało się teraz lwem ręki dla Ciebie, zrozumiałeś, jak zatoczyć pełne koło od zapisać film z YT na telefonie, zapisac film z YT na telefon, zapisac filmy z fb na telefonie, aż doenderitom ipseduct assusaping zapisać film z fb na telefonie! Zatem do dzieła, z każdą z opcji masz szanse na udane rozwiązanie!

Total
0
Shares
Prev
Jakie struny do gitary klasycznej dla początkujących warto wybrać?

Jakie struny do gitary klasycznej dla początkujących warto wybrać?

Rozpoczynając swoją przygodę z gitarą klasyczną, warto poznać podstawowe aspekty

Next
Podłączanie i łączenie z Chromecast: Jak włączyć i korzystać z urządzenia krok po kroku

Podłączanie i łączenie z Chromecast: Jak włączyć i korzystać z urządzenia krok po kroku

Chromecast to niezwykle przydatne urządzenie, które pozwala na przesyłanie i

Inne, polecane artykuły w serwisie