Poka wyniki od 1 do 9 z 9

Wtek: aranacja / poprawa jakoci nagrania piosenki

Awatar Fortepianino
    Pocztkujcy
    O uytkownikuAktywno na forumReputacja
    Pe

aranacja / poprawa jakoci nagrania piosenki

Witam,
    mj problem dotyczy piosenki wybranej na pierwszy taniec na wesele. Najlepsze nagranie jakie znalazem jest pod adresem:

Wydaje mi si, e jako tego nagrania jest zbyt saba eby je puszcza na pierwszym tacu, w zwizku z tym pytanie do Was co mona z tym zrobi?
    Zastanawiam si czy da si jakimi programami poprawi jako tego nagrania, czy moe lepiej zleci komu wykonanie nowej aranacji piosenki?
    Prosz o opinie, pomysy i rady.

Awatar Mirva
    Amator
    Pe
    Cytat Fortepianino napisa/a: Zobacz posta
    moe lepiej zleci komu wykonanie nowej aranacji piosenki?
    Prosz o opinie, pomysy i rady.
    no wanie, chyba tak byoby najlepiej, aran i wokal
    a nie moesz zmieni propozycji?
    chc t piosenk?
    ja j widze w adnej akustycznej wersji
    "Music is the literature of the heart, it commences where speech ends"
    - Alphonse de Lamartine

Awatar Mirva
    Amator
    Pe
    a ta wersja?

"Music is the literature of the heart, it commences where speech ends"
    - Alphonse de Lamartine

Awatar Fortepianino
    Pocztkujcy
    Pe
    Dziki za odpowied.
    Oczywicie w ostatecznoci mona zmieni piosenk ale ta jest o tyle fajna e jest w miar ywa a tekst te jest odpowiedni.

Co do tej wersji radiowej to wydaje mi si e ona nie jest wcale lepsza - wszystko to brzmi jakby byo nagrywane z gramofonu (w kocu to piosenka z lat 60/70). Czyli pewnie najlepszym wyjciem jest nowa aranacja.

Awatar czarek2502.81
    Prawa rka mafii
    Pe
    Kolego a moe wanie o taki klimat chodzi parze modej. Skoro wybrali taki utwr...? Jeeli robisz to jako DJ to myl e moesz ich oto zapyta. Czy faktycznie chodzi im o to eby byo to jak ze starej pyty. Nie ma innego wykonania w necie wic moliwe e suchaj takiego wanie i to im si podoba. Mog tez nie pyt vinylow czy kaset, wic jako te nie bdzie wymienita ...

Awatar kb_KB
    Pocztkujcy
    Pe

Awatar Fortepianino
    Pocztkujcy
    Pe
    Kolego a moe wanie o taki klimat chodzi parze modej. Skoro wybrali taki utwr...? Jeeli robisz to jako DJ to myl e moesz ich oto zapyta. Czy faktycznie chodzi im o to eby byo to jak ze starej pyty.
    Nie jestem DJem. Nie chodzi tutaj o to eby by styl starej pyty. Innego nagrania faktycznie nie ma i dlatego wanie s wtpliwoci e saba jako tego nagrania bdzie strasznie le brzmie na takim pierwszym tacu. Dlatego wanie zastanawiam si czy da si co zrobi i ewentualnie co. Poniewa nie jestem DJ to nie wiem czy s jakie sprytne sposoby. Jedyne co mi przychodzi do gowy to zlecenie komu nagrania tej piosenki od nowa w podobnym stylu jak orygina (to musi by te atwe do zataczenia dla laika). Inne opcje jakie widz to zaryzykowanie ze sabej jakoci nagraniem albo zmiana piosenki (ale tego bymy nie chcieli).

Awatar kalper
    Pocztkujcy
    Pe
    Witam kolego sprbowaem zrobi ten utwr Wagantw i Anny Jantar,wyszukaem w korgu rytm podobny do tego,tylko z solwk mi nie
    wyszo,ale oce jak to brzmi.Pozdrawiam.
    https://soundcloud.com/waldek-jezior...over-waganci-i

Awatar Fortepianino
    Pocztkujcy
    Pe
    Nie spodziewaem si, e kto mi tutaj poda gotow propozycj. Wielkie dziki kalper. Cakiem fajnie Ci to wyszo. Co do solwki to mona j cakiem wyrzuci i sprytnie przej do kolejnej zwrotki. Jakby si dao znale barwy podobne do tych z oryginau to ju by byo cakiem super (tak eby osoba ktra si nie zna mylaa e to faktycznie nagra jaki zesp ). Gdyby Ci si to udao to jako na priv moglibymy si dogada w szczegach. Pozdrawiam.

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •