Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Macie jakieś nowe pomysły na zabawy na weselu?

andrzej
    Awatar andrzej
    Guest
    Cytat x-deejay napisał/a:
    Skojarzenia oczywiste i nie dziwię się ,że po takich "występach" opinie o zespołach są jakie są.
    I nie problem jest zrobić "publiczne" symulowanie loda ale problem zagrać ona tańczy ze mną... To się nazywa podejście do edukacji. Brawo.

Awatar LONA
    Początkujący
    O użytkownikuAktywność na forumReputacja
    Akurat ten konkurs robiliśmy na życzenie klienta i wcale nikt z gości nie czuł się urażony czy poniżony.Wesele jest po to by się bawić , śmiać itd....Weselne konkusy zawsze ustalane są wcześniej z klientem, a przeważnie organizujemy je na życzenie , tak więc nie rozumiem o co halo!A co do utworów granych na weselu nie ma dwóch zespołów o jednakowym repertuarze to raz a dwa ok z podkładu można puścić wszystko i tralala , a jeśli kapela gra na żywo to ok zagra utwór na 4 chwytach, ale nigdy muzycy nie chcą nawet w małym stopniu skaleczyć bardzo dobrze znanego kawałka jeśli nie mają go dobrze opracowanego.Ja nie rozumiem dlaczego co niektórzy są zaraz tacy złośliwi
    LONA

radkobe
    Awatar radkobe
    Guest
    Cytat LONA napisał/a:
    Ja znam podobny konkursik do tego jaki opisał Pablo , z tym, że my z kapelą wywołujemy 5-6 par, które stają naprzeciw siebie.Panowie umieszczają sobie w rozporkach puste butelki po piwie, tak aby wystawała szyjka, a następnie nie mogą używać rąk , tylko trzymać je za plecami, a partnerki dostają po szklaneczce wody i muszą przelać ją do butelek po piwku tak , aby jak najmniej się wylało( sprytne panie zrobią to ustami ), następnie jest drugi etap konkursu, panowie bez użycia rąk muszą ponownie przelać wodę do szklanek, które stoją na podłodze przed nimi.Wygrywa ta para , u której zostało najwięcej wody w szklance.Para Młoda ocenia cały konkursik.Śmiechu jest co nie miara gD>
    Jak bym był osobiście gościem na takim weselu i zobaczył tą zabawę, to bym poprosił aby wokalistka SAMA zademonstrowała (np. z kolegą z zespołu) wszystkim gościom o co chodzi w tej zabawie i jak "prawidłowo" ją wykonać...

ZABAWIANIE GOŚCI - TAK ALE ZABAWIANIE UCZESTNIKÓW IMPREZY POPRZEZ ICH OŚMIESZANIE I PONIŻANIE - NIE

Ja, jako gość już jednemu 'artyście - grajkowi' na weselu powiedziałem publicznie (do mikrofonu), że jak nie ma innego pomysłu na zabawianie gości niż tylko ich spijanie i poniżanie przy innych, to niech zmieni profesję - i dostałem za to owacje od wszystkich. (proponowane przez tego człowieka 'zabawy' budziły raczej zakłopotanie i zażenowanie niż uciechę innych i o mało nie dostał za to po 'mordzie'...). Śmiech - śmiechem, zabawa - zabawą, ale liczy się też pewien poziom i kultura... Czasy remizowych czy namiotowych wesel (przynajmniej w moich stronach) już minęły. Teraz ludzie oczekują m.in. od zespołu pewnego standardu i profesjonalizmu... A na miejscu zespołu - nawet jak Państwo Młodzi chcieli by taką zabawę, to próbował bym im to wybić z głowy, bo dla Młodych będzie to śmieszne, ale dla 50'ciu par na sali będzie żałosne i kapela narobi sobie smrodu...

Awatar LONA
    Początkujący
    Każde zdanie należy szanować, ale kiedy my robiliśmy ten konkurs nikt nie miał pretensji, a przelewanie wody ustami to była tylko jedna z opcji, której my w ogóle nie narzucaliśmy, tak więc myślę , że troszkę przesadzacie z tą krytyką.Tak naprawdę to odchodzi się już od wszelkich konkursów i klienci co raz mniej sobie je życzą -I chwała im za to!Ja osobiście na weselu chcę się wytańczyć na maxa a nie uczestniczyć w jakiś durnych konkursach.Natomiast jeśli zamawiający wesele sobie życzy konkursy , które sam proponuje , to "klient żąda,klient ma", chyba nowożeńcy znają swoje rodziny i wiedzą jaka może być reakcja.A tak naprawdę większość zabaw weselnych ma tylko jeden podtekst, począwszy od przyśpiewek , które istniały już ho ho
    LONA

Awatar zespoljoker
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Polska
    ZABAWIANIE GOŚCI - TAK ALE ZABAWIANIE UCZESTNIKÓW IMPREZY POPRZEZ ICH OŚMIESZANIE I PONIŻANIE - NIE

Awatar Mustafa
    Człowiek ośmiornicy
    Zgierz
    Śmiech - śmiechem, zabawa - zabawą, ale liczy się też pewien poziom i kultura...
    Święta racja !!!

Awatar bobik
    Lewa ręka mafii
    Leszno
    Wejdź i pomóż http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/8/pajacyk
    Błogosławieni, którzy umieją śmiać się z samych siebie, albowiem oni zawsze znajdą powód do radości.

Awatar zespoljoker
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Polska

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12