Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Przygoda z muzyką

Awatar RobertOsm
    Początkujący
    O użytkownikuAktywność na forumReputacja
    Przygoda z muzyką

Jak zaczęła się Wasza przygoda z muzyką? Jestem ciekawy jak to jest u Was ogólnie

rach
    Awatar rach
    Guest
    moja przygoda z muzyka zaczela sie stosunkowo niedawno chcialem zamowic dla syna jakis fajny instrument do nauki gry i zamowilem, znalazlem fajny sklep megascena.pl i kupilem maja fajna oferte pod tym wzgledem , teraz jezdze z synem na lekcje gry i tak sie wkrecilem, ze nie wiem czy sam nie zaczne na czyms grac

Awatar Etanim
    Człowiek od czarnej roboty
    Naprawdę dobry temat i szkoda, że nikt go nie kontynuuje. moja przygoda z muzyką zaczęła się, kiedy w telewizji, dokładnie w 1991 roku po raz pierwszy zobaczyłem i usłyszałem Paulę Abdul i ten kawałek, co poniżej. Od tamtej chwili, przez wiele lat marzyłem o zostaniu perkusistą. Nie wiedziałem jeszcze wtedy, że to brzmienie rytmu i tempa w muzyce Pauli Abdul, to nie jest żywa perkusja, ale nawet, jak już to wiedziałem, to nadal chciałem rąbać w gary, . Nawet, jak zacząłem słuchać metalu. Wybaczcie, że robię to na kilka postów, ale chcę też pokazać wykonawców, o których piszę, a niestety, jak wklejam kilka linków w jednym poście, to jest to niestety automatycznie redukowane do jednego linku.

Awatar Etanim
    Potem, jako że perkusja jest kłopotliwa w warunkach domowych, , przetransponowałem się w stronę basu i wielką rolę w tym odegrał Steve Harris z Iron Maiden. Poniżej kawałek z jednej z ważniejszych dla mnie płyt metalowych.

Awatar Etanim
    Słuchając przez wiele lat metalu stwierdziłem, że metal zaczął mieć dla mnie jakieś granice i niestety nawet symfoniczny black metal, w którym zawsze było wiele miejsca na klawisze, był dla mnie naprawdę niewystarczający. Z czasem przesiadłem się na klawisze, które dawały mi naprawdę wiele środków wyrazu dla tego, co chcę w muzyce wyrazić. O takich wykonawcach, jak Burzum na forum już pisałem, ale teraz chciałbym przedstawić drugi bardzo ważny dla mnie zespół, czy projekt, szwedzką Arcanę. Tak wyglądała moja muzyczna podróż.

Awatar Etanim
    Jako, że dla mnie muzyka, to nie tylko przygoda, ale właściwie już jakieś trzy czwarte mojego życia , to często zdarza się, że wkracza to czasami na jakieś inne tory. W temacie "Muzyka z gier komputerowych" pisałem, że zamierzam tworzyć własną grę i właściwie już to zacząłem i zacząłem też nagrywać do niej pierwsze kawałki, tworzyć różne screeny, które się tam znajdą itd. Mimo iż akcja tej gry nie będzie osadzona w jakimś jednym określonym czasie, to do nagrania do niej jednego kawałka (w stylu lat osiemdziesiątych) bardzo zainspirowała mnie pani o imieniu Nina. Jakiś czas temu spotkałem się z jej muzyką i po prostu wsiąknąłem . Planuję za niedługo wrzucić ten mój kawałek na forum, ale póki co (brak czasu), to chciałbym wrzucić trzy świetne kawałki właśnie Niny. Polecam tę artystkę. Muzyka z gatunku synth pop albo synth wave.
    Treesfellow, Antipatris, Knowledge, The Pilgrim's Progress, Miraculum, Og's Tod.

Awatar Etanim
    Treesfellow, Antipatris, Knowledge, The Pilgrim's Progress, Miraculum, Og's Tod.

Awatar Etanim

Awatar Etanim
    Poniżej wrzucam dwa kawałki Burzum z 1999 roku. Jest to jedna z dwóch ważniejszych płyt pod inspiracją których zacząłem coraz bardziej odchodzić od tworzenia metalu. Dwa kawałki z płyty "Hlidskjalf".

Awatar Etanim

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów