Poka wyniki od 1 do 5 z 5

Wtek: Ciki dym - jaka wytwornica??

Awatar Maro
    Pocztkujcy
    O uytkownikuAktywno na forumReputacja
    Pe

Ciki dym - jaka wytwornica??

Witam serdecznie wszystkich uytkownikw

Od jakiego czasu planuj zakup wytwornicy cikiego dymu, gwnie uywana bdzie na pierwszy taniec podczas wesela lub ewentualnie podczas pokazw artystycznych, poszukuj maszyny/ wytwornicy, ktra w swojej cenie bdzie wytwarzaa jak najmocniejszy i najgstszy dym, wiem e s 2 rodzaje takich maszyn: na suchy ld oraz na ultradwiki, chciaem unikn kopotw z uzyskaniem suchego lodu i kupiem wytwornic cikiego dymu na ultradwiki, niestety efekt by bardzo saby i musiaem j zwrci, moe kto poleci mi odpowiedni wytwornic na suchy ld lub na ultradwiki (ju mi obojtnie), zaley mi na jak najlepszym efekcie i gstoci wytworzonej mgy, chciabym aby wytworzony dym unosi si maksymalnie do wysokoci siedzisk krzese. Mj budet to maksymalnie 4000z (nie duo ale te nie mao ) - prosz o pomoc, moe mi Pastwo z dowiadczenia polec jak fajn maszyn, ktra da najlepszy efekt w tej cenie

Pozdrawiam
    Maro

Awatar RafU
    Prawa rka mafii
    Pe
    Masz mase polskich producentw robicych maszyny, chociaby VIPER, i szczerze adna maszyna na ultradzwiki nie da 1/5 efektu suchego lodu. Ja uywam ADJ entour ice, i o ile jest adna, to jednak wydajnoci te nie ma podlotu do tych robionych. Na pewno odpu Nimbusa, tam masz zasyp 4.5kg lodu, co wystarcza na jakie 1.5min dymienia
    http://www.viper.net.pl

Awatar Maro
    Pocztkujcy
    Pe

Do RafU

Dzikuj Panu za pomoc, naprawd duo czytaem o tych wytwornicach i nie znalazem adnego polskiego producenta, jestem zaskoczony e Polacy robi tak fajne i dostpne cenowo wytwornice, chiszczyzna wypara wszystko, czy s jeszcze jakie polskie firmy godne uwagi??

Awatar T.o.m.m.y
    Amator
    Pe
    Ja mam kupion od gocia, ktry sam robi w domu. I jestem mega zadowolony po pierwsze chop zna si na robocie a po drugie w razie awarii to suy pomoc i na wypadek gdyby musiaa wytwornica trafi do niego to daje zastpcz. Jak chcesz to Ci mog podrzuci linka musiabym poszuka tylko.
    Dj Tommek - DJ /Wodzirej na wesele, imprez firmow - www.djtommek.pl

Awatar Maro
    Pocztkujcy
    Pe

Do T.o.m.m.y

Dziki za odpowied, prosz o linka, skontaktuj si z nim na pewno Pozdrawiam Maro
    Cytat T.o.m.m.y napisa/a: Zobacz posta
    Ja mam kupion od gocia, ktry sam robi w domu. I jestem mega zadowolony po pierwsze chop zna si na robocie a po drugie w razie awarii to suy pomoc i na wypadek gdyby musiaa wytwornica trafi do niego to daje zastpcz. Jak chcesz to Ci mog podrzuci linka musiabym poszuka tylko.

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •