Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 20

Wtek: Pa3x vs Pa1000

Awatar karolrogala
    Czowiek od czarnej roboty
    O uytkownikuAktywno na forumReputacja
    Pe

Pa3x vs Pa1000

Odtwarzam tylko midy czy jest sens zmienia z PA900???

ale Pa3x jest ciszy za to lepiej wykonany

Pa1000 lejszy i silnik z Pa4x ale w rocznej uywce ju wida lady uytkowania po zuytym potencjometrze

kolejne pytanie:

Czy jest jest sens kupowa Pa3x czy lepiej Pa1000 ??? chodzi mi tylko brzmieniowo. A moe okae si e nie bdzie adnej rnicy ???
    Dopiero w penym skadzie jest frajda... szkoda bo jade ostro z podkadw
    www.crocodiles.pila.pl
    www.organy.pila.pl

Awatar pietia
    Nowicjusz
    Oczywicie e jest sens. Chyba e odtwarzane pliki nie s poddawane adnej edycji.

Awatar the_boss81
    Polubiona / Polubiony mafii
    Pe
    Pa1000 moze i ma silnik z Pa4, ale ok. 10x mniej pojemnosci probek...
    THE END

Awatar zoltar
    Ja tu tylko sprztam
    Pe
    Cytat the_boss81 napisa/a: Zobacz posta
    Pa1000 moze i ma silnik z Pa4, ale ok. 10x mniej pojemnosci probek...
    Ale czy rzeczywiscie jest syszalna rznica w brzmieniu miedzy Pa3x a Pa4x goym jezeli w tym pierwszym mam pami 256 i doozone sample dynamixa i inne zsamplowane brzmienia,a wiadomo e goy pa4 x tez bedzie wymaga wkadu eby zabrzmie czy odrazu zabrzmi zdecydowanie lepiej --syszalnie--- czy tylko na papierze?

Awatar the_boss81
    Pe
    Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Musisz sam porwna i oceni, bo co dla Ciebie oznacza "zdecydowanie"? Dla jednego ta rnica bdzie ogromna, dla innego maa... jeden powie, e warto dopaci, drugi e nie... ja na Pa3 si nie skusiem (czyt. wolaem zosta przy Ketronie) natomiast Pa4 mnie przekona do Korga. To jest analogicznie jak z Genosem - jeden powie, e brzmi duo lepiej jak T5, a inny e nie warto dopaca do T5. Jak o pamici piszesz, to pono z SO v.3.0 Pa4 bdzie mia 3GB na sample. Dla mnie to akurat bez znaczenia, bo nie po to kupuj taki zaawansowany (i bd co bd drogi) kombajn, eby si jeszcze w sample bawi. Jak kto do Pa4 potrzebuje Dynamixa itp. to mie wtpi czy aby zada sobie trud poznania tego co fabryka daa...? Take jeli tak to nazwa, to mam "goego" Pa4 i starczaj mi jego zasoby - midi ju na starcie brzmi wg mnie lepiej ni w Pa3 - aczkolwiek, wiadomo e nie po to si kupuje taki instrument, eby goe midy puszcza. Reasumujc, jak nastpca Pa4 bdzie od niego o tyle lepiej brzmia co Pa4 od Pa3, to jeli tylko uda mi si uzbiera kas, to nie omieszkam... pomimo tego, e chatury mona jak wiemy nadal rwnie dobrze "ogrywa" na np. Pa1x itp. - pozdro
    THE END

Awatar zoltar
    Ja tu tylko sprztam
    Pe
    Wiem nie o to mi chodzio a o to czy z dynamixem pa3 zabrzmi tak samo albo lepiej od goego pa4x? wiadomo ze subiektywnie to moe kto powiedziec e podoba mu sie lepiej jak kto gra na grzebieniu ni brzmi pa4 x ,tez tak moe powiedzie czy nie
    moe
    Cytat the_boss81 napisa/a: Zobacz posta
    Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Musisz sam porwna i oceni, bo co dla Ciebie oznacza "zdecydowanie"? Dla jednego ta rnica bdzie ogromna, dla innego maa... jeden powie, e warto dopaci, drugi e nie... ja na Pa3 si nie skusiem (czyt. wolaem zosta przy Ketronie) natomiast Pa4 mnie przekona do Korga. To jest analogicznie jak z Genosem - jeden powie, e brzmi duo lepiej jak T5, a inny e nie warto dopaca do T5. Jak o pamici piszesz, to pono z SO v.3.0 Pa4 bdzie mia 3GB na sample. Dla mnie to akurat bez znaczenia, bo nie po to kupuj taki zaawansowany (i bd co bd drogi) kombajn, eby si jeszcze w sample bawi. Jak kto do Pa4 potrzebuje Dynamixa itp. to mie wtpi czy aby zada sobie trud poznania tego co fabryka daa...? Take jeli tak to nazwa, to mam "goego" Pa4 i starczaj mi jego zasoby - midi ju na starcie brzmi wg mnie lepiej ni w Pa3 - aczkolwiek, wiadomo e nie po to si kupuje taki instrument, eby goe midy puszcza. Reasumujc, jak nastpca Pa4 bdzie od niego o tyle lepiej brzmia co Pa4 od Pa3, to jeli tylko uda mi si uzbiera kas, to nie omieszkam... pomimo tego, e chatury mona jak wiemy nadal rwnie dobrze "ogrywa" na np. Pa1x itp. - pozdro

Awatar the_boss81
    Pe
    Pa4 ma chyba jakie 1500 barw - a ile z tego Dynamixa masz i z jakich grup?
    THE END

Awatar zoltar
    Ja tu tylko sprztam
    Pe
    Poco tyle mnie potrzebne ze dwadziecia ale konkretnych

Awatar zoltar
    Ja tu tylko sprztam
    Pe
    Dla mnie kupowac taki instrument do odtwarzania muzyki to poraka zreszta takie zespoy te co to zamiast gra odtwarzaja muzykni oszukuja klientw,powinni sie tytuowac dj albo karaoke band...to by wyjasniao kwalifikacje i profil muzyczny...

Awatar karolrogala
    Czowiek od czarnej roboty
    Pe
    Cytat zoltar napisa/a: Zobacz posta
    Dla mnie kupowac taki instrument do odtwarzania muzyki to poraka zreszta takie zespoy te co to zamiast gra odtwarzaja muzykni oszukuja klientw,powinni sie tytuowac dj albo karaoke band...to by wyjasniao kwalifikacje i profil muzyczny...
    temat wakowany 100razy

5 lat z ywym skadem 2 prby w tygodniu czyli w teorii wesele trwa trwa dwa razy duej (10h w tygodniu na prb), kas dzielimy na 5, moe 5% ludu dostrzee e jestemy muzykami, pena satysfakcja, impreza mija momentalnie

a teraz ??? 0 prb, kasa na 3, zero satysfakcji z gry ale moesz si skupi bardziej na konferansjerce

marzeniem jest eby ustawowo zakazali gry bez perki i basu

wracajc do tematu gdzie kupi lepsze sample ??? waciwie chodzi o jak najbardziej yw perk
    Dopiero w penym skadzie jest frajda... szkoda bo jade ostro z podkadw
    www.crocodiles.pila.pl
    www.organy.pila.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •