Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Axe, "When The Death Rise No More", cały materiał.

Awatar Etanim
    Człowiek od czarnej roboty
    O użytkownikuAktywność na forumReputacja
    Axe, "When The Death Rise No More", cały materiał.

Poprzedni rok, a raczej okres między latem i zimą, bardzo upłynął mi na reaktywowaniu wielu moich dawnych projektów albo np. realizowaniu tylko jakichś dawnych pomysłów na zespoły czy tylko ich zarysów. Po tym, jak dobrze nagrywało mi się pierwszy materiał Axe postanowiłem od razu pracować nad następnym, ale chciałem też żeby nie było to tylko jakieś powielanie poprzednich pomysłów, ale raczej kontynuacja wcześniejszych kawałków w połączeniu z czymś nowym i tak wpadłem na pomysł, by drugi materiał Axe był trochę bardziej komercyjny. Mam tutaj na myśli brzmienie (jest trochę lżejsze i bardziej klarowne), więcej melodyjnych momentów i trochę lepszą produkcję, ale tylko trochę . Niestety pod koniec nagrywania tego materiału jakoś odeszła mi chęć na kończenie go, więc został niedokończony z tylko trzema utworami. Zawiera też moją pierwszą thrash metalową balladę , w postaci tytułowego kawałka. Pierwszy utwór, to Axe - No Thrash, No Fun.
    Treesfellow, Antipatris, Knowledge, The Pilgrim's Progress, Miraculum, Og's Tod.

Awatar Etanim
    Treesfellow, Antipatris, Knowledge, The Pilgrim's Progress, Miraculum, Og's Tod.

Awatar Etanim
    Axe - Gloomy Clouds Over The Ending World.

Awatar bodek
    Nowicjusz
    Niezłe. Jest Jad

Awatar Etanim
    Ja, to je moje . Tak na poważnie, to najmniej jestem zadowolony z brzmienia "gitary" prowadzącej z tego materiału. Chciałem, żeby zabrzmiała trochę lżej, bardziej klarownie, ale potem zabrzmiała też bardziej sztucznie, niestety. Resztę słucham czasem z niezłą frajdą, szczególnie tych solówek, których na prawdziwej gitarze chyba nigdy bym nie dał rady zagrać .

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów