Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Bezprym, "Winter Forests At Twilight", dwa utwory.

Awatar Etanim
    Lewa ręka mafii
    O użytkownikuAktywność na forumReputacja
    Bezprym, "Winter Forests At Twilight", dwa utwory.

Jako nastolatek, kiedy byłem w 1996 albo w 1997 roku głupio zafascynowany bzdetami związanymi z black metalem miałem kolejny "fantastyczny" pomysł na projekt o nazwie Bezprym. Pod koniec 2019 roku zacząłem komponować tytułowy utwór ale on i ten drugi zostały w tej postaci którą słychać, nagrane dopiero chyba jesienią w zeszłym roku. Poniżej utwór Bezprym - Winter Forests At Twilight.
    Treesfellow, Antipatris, Knowledge, The Pilgrim's Progress, Miraculum, Og's Tod.

Awatar Etanim
    Lewa ręka mafii
    Treesfellow, Antipatris, Knowledge, The Pilgrim's Progress, Miraculum, Og's Tod.

Awatar Etanim
    Lewa ręka mafii
    Niedawno nagrałem następny utwór na ten materiał Bezprym i podobnie, jak większość nagrywanych ostatnio przeze mnie utworów, ten również wogóle nie był planowany. Po prostu czasami czegoś słucham i przychodzi jakaś myśl, żeby sprawdzić jak coś tam by zabrzmiało i najczęściej kończy się to niestety (bardzo często żałuję poświęconego na to czasu) dłuższym posiedzeniem przed komputerem i skończonym kawałkiem. Poniżej wrzucam utwór Bezprym - Mystic Autumn Of Darkened Clouds.

Awatar Etanim
    Lewa ręka mafii
    Dorzucam czwarty kawałek i tym samym ten materiał Bezprym jest ukończony. Polecam ten utwór w całości. Bezprym - Summer Moonlight Between The Woods.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów