Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Wątek: Kasa fiskalna

Awatar Criss
    Człowiek od czarnej roboty
    O użytkownikuAktywność na forumReputacja
    Ooo, to jest super odpowiedź, dzięki Szwed.

piotrek, nam pomaga rozliczać kolega od mojego wokalisty, ale prywatnie (choć faktycznie ma biuro rachunkowe) - do tych 2-3 rachunków miesięcznie + umowy zlecenia po co komuś płacić 150zł na miesiąc? Od początku tak "jedziemy" i póki co wszystko zawsze było OK A jak mamy jakieś wątpliwości to do niego dzwonimy i bez problemu wyjaśni co i jak

Awatar tomek
    Sycylijka / Sycylijczyk
    lbn
    Mi w US powiedzieli że wniosek o zwrot kasy (tych 700PLN) mogę złożyć w dowolnym momencie, niekoniecznie w ciągu pierwszych miesięcy. Ponadto nawet sugerowano że im później tym lepiej, bo jest czas by wykazać "ruch" w interesie. Póki co nie wnioskowałem

Awatar piotrek
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Moja księgowa kasuje mnie 80 zł miesięcznie brutto, za nawet większą ilość dokumentów. I jest to dobre biuro.
    I właśnie po to płaci się taką kwotę, żeby mieć odpowiedzi na takie pytanie i zabezpieczenie, żeby czegoś nie zepsuć.

O tematy księgowe pytasz na forum nawet często trzeba przyznać

Wg mnie szkoda czasu na zawracanie sobie głowy takimi rzeczami, bo jak ci wpadnie jakiś grubszy temat z zusu czy us to kombinujesz, szukasz info i się niepotrzebnie stresujesz.
    Jak do mnie coś przychodzi, robię fotkę pisma, wrzucam w maila do księgowej "takie coś dziś dostałem, z góry dziękuję" i zapominam.

Awatar dess
    Ojciec Chrzestny Mafii
    zach. okolice W-wy
    Powiem szczerze, że 80 zł brutto to jest mały ewenement finansowy. Zwykle życzą sobie trzy razy więcej i dlatego opłaca się samemu wgryźć w temat.
    Ketron Audya, Akordeon Scandalli, Beyerdynamic Opus 81, Allen&Heath SQ5, NAW VMS 1512, EV ZX1, Proel ST2500

Awatar tomek
    Sycylijka / Sycylijczyk
    lbn
    Ja płacę 100PLN brutto/mies firmie która obsługuje 700 klientów. Jestem zadowolony

Awatar Criss
    Człowiek od czarnej roboty
    To macie super ceny, jak robiłem swojego czasu rozeznanie (w zeszłym roku) to za tę małą ilość dokumentów ceny zaczynały się od 150zł/miesiąc, nawet do 200zł. Także sorry

Awatar dess
    Ojciec Chrzestny Mafii
    zach. okolice W-wy
    W mojej okolicy zaczynają się od 230 do 300.
    Ketron Audya, Akordeon Scandalli, Beyerdynamic Opus 81, Allen&Heath SQ5, NAW VMS 1512, EV ZX1, Proel ST2500

Awatar RafU
    Prawa ręka mafii
    Polkowice
    Ja place 250, zaczynalem od 150, ale to bylo kilkanascie lat temu, co kilka lat podnosila mi o 50zl i tak doszlo do
    250, ale jestem na zasadach ogolnych, sporo faktur bo rozliczenia, bo granie to nie jedyny miesieczny dochod

Awatar piotrek
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Ja mam po taniości, około 5 faktur sprzedażowych miesięcznie plus kilkanaście kosztowych.

Ilość faktur to żaden problem bo to jest tylko mechaniczne klepanie do systemu. W tym momencie biura rachunkowe nie mają dużo roboty na prostej księgowości bez problemów. Na moje rozliczenie babka poświęca max 1 godzine miesiecznie

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów